Netten Vodafone Mesaj Çekme

Sponsorlu Bağlantılar
bile gprs mail mms mmsc msj multi media posta sms vodafone yeni Netten Vodafone Mesaj Çekme İnternetten Mms Gönderme Vodafone vodafone mesaj atma netten vodafone mesaj çekme in..Hotmailden İstediğin Vodafone Abonesine Msj Atma

Sadece yapmanızz gereken ;

1-Hotmail adresinizin posta Kutusunu açınız…

2-Yeni mail oluşturunuz…

3-Alıcı kısmına 054x xxx xx xx@mmsc.telsim.com.tr şeklinde göndereeceğiniz kişinin adresini yazıyorsunuz…

4-Sms göndereceksek istediğimiz konuyu ve başlığı yazıp gönderiyoruz…

5-Mms (Multi media mesaj ) Yollamak istiyorsak sadece göndermek istediğimiz dosyayı ekliyoruz…(Not : Dosya en fazla 90 kb olmalı )

6-Konu bölünüde de adınızı yazarsanız karşı taraf mail adresini tanımazsa bile mesajın kimden geldiğini bilir…

7-Gönderdiğiniz kişiye Mesaj veya Mms %100 Gider fakat Mms ayarlarının yapılmış olması gerekiyor.Çünkü Sms veya Mms Multimedia msj olarak gidiyor…(internet olduğundan Gprs şart)

8-internetiniz var Eee doğal Haliyle msn de kullanıyorsunuz..Daha ne bekliyorsunuz deneyin ve görün..

9-Herkese Kolay Gelsin…( Emekler Unutulmasın )

birde repleri unutmayalımmm

Etiketler:vodafone mesaj atma netten vodafone mesaj çekme internetten mms gönderme vodafone vodafone sms atma vodafone de bedava mms vodafone bedava mesaj atma vodafon hotmailden telefona mesaj multimedya mesajı gitmiyor vodafone telefondan hotmaile mesaj atmak vodafone bedava msj atma vodafone gizli mesajım gitmiyor msnden telefona msj atma vodafon hattına bilgisayardan mesaj atma vodafone netten mesaj gönderme vodafondan mesaj atma vodafone netten mesaj atma vodafon netten mesaj atma ınternetten msj atma vodofon interneten msj atmak vodafondan bedava msj atma
Vodafone McLaren Mercedes: McLaren 1963'te Yeni Zelandalı Bruce McLaren (1937-1970) tarafından kurulan Formula 1 takımıdır. McLaren Mercedes adıyla yarışan takım Scuderia Ferrari'den sonra en başarılı ekiptir.
Vodafone Türkiye: Vodafone Türkiye, Türkiye'nin ikinci 3G GSM operatörüdür. GSM 900 teknolojisini kullanarak hizmet vermektedir.
Mesajcı RNA: Mesajcı RNA (mRNA), sentezlenecek bir proteinin amino asit dizisine karşılık gelen kimyasal şifreyi taşıyan bir moleküldür.
Mesaj (film): Mesaj (İngilizce özgün adı: Contact) Carl Sagan'ın aynı adlı romanından beyaz perdeye uyarlanan 1997 yapımı bir bilim kurgu filmidir.
Mesaj TV: Mesaj TV, Türkiye'de genel içerikli yayın yapan televizyon kanalıdır. Prof. Dr. Haydar Baş'a ait olan kanal, kendi siyasi görüşlerini kanalına yansıtmaktadır.
Mesajınız Var: Mesajınız Var, 1998 yapımlı Amerikan romantik komedi filmidir. 1940 yılında gösterime giren Köşedeki Dükkân isimli filmin yeniden çevrimi olan filmin dağıtımı Warner Brothers tarafından yapılmıştır.
Mesajlaşma sistemi: Mesajlaşma Sistemi, güvenilir bir eşzamansız iletişim aracıdır. Bu sistem, danığınık cihazlar üzerinde bir dizi güçlü avantaj sağlar.
Çekmeköy: Çekmeköy, Anadolu Yakası'nda bir ilçedir. Önceleri Ümraniye'ye bağlı bir belediye olan , 2009'da Ömerli, Alemdağ ve Taşdelen ilk kademe belediyelerinin tüzel kişiliklerinin sona ermesi ve bu belediyelere bağlı 17 mahalle ile 5 köyün katılmasıyla oluştu.
Çekmece Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezi: Çekmece Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezi, Türkiye Atom Enerjisi Kurumu'na bağlı bir araştırma merkezidir.
Çekme gerilmesi: Çekme gerilmesi malzemenin çekmeye karşı gösterdiği dirençtir. Gerilme değeri kuvveti kesit alanına bölerek bulunur.
Çekmece: Çekmece, başlı başına bir mobilya çeşidi olmaktan çok mobilyaya ait bir parça, tamamlayıcı bir unsur durumundadır.
Çekmece, Antakya: Çekmece, Antakya'ya bağlı belde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir