Nfs Underground Nitro Hilesi

Sponsorlu Bağlantılar
beyaz drift l1 nitro siyah sol sol sprint Nfs Underground Nitro Hilesi Need For Speed Underground Nitro Tuşu need for speed underground nitro hilesi nfs under..Need For Speed: Underground-xbox

Need for Speed: Underground

Türü: Hile Kodu

Ana menüye girdikten sonra aşağıdaki tuşlara basınız:

A, B, Y, Y, A, A, B – Sınırsız Nitro
Alt, R, R, R, SİYAH, SİYAH, SİYAH, X – Tüm Circuit pistleri
Sağ, X, Sol, R, X, L, BEYAZ, SİYAH – Tüm Drag pistleri
Sağ, Sağ, Sağ, Sağ, Sol, SİYAH, R, BEYAZ – Tüm Drift pistleri
Sol, Sol, Sol, Sol Sağ, SİYAH, R, BEYAZ – Tüm Drift pistleri
Üst, SİYAH, SİYAH, SİYAH, R, Alt, Alt, Alt – Tüm Sprint pistleri
R1, Üst, Üst, Üst, Alt, Alt, Alt, L1 – Tüm modlarda Drift fiziğini açma

Etiketler:need for speed underground nitro hilesi nfs underground nitro hilesi need for speed underground nitro tuşu nfs underground 1 nitro tuşu nfs underground turbo tuşu need for speed underground 2 turbo tuşu nfs underground nitro tuşu need for speed underground turbo tuşu nfs underground 1 turbo tuşu need for speed underground sınırsız nitro hilesi nfs underground nitro şifresi nfs underground şifreleri nfs underground 2 turbo tuşu need for speed underground nitro hileleri nfs underground nos hilesi nfs underground turbo hilesi underground 1 turbo tuşu nfs underground nos tuşu need for speed underground 1 nos tuşu nfs underground turbo hileleri
Yeraltı (film): Yeraltı (Sırpça : Подземље, Podzemlje, İngilizce: Underground) Emir Kusturica tarafından yönetilmiş ve Duşan Kovacevic tarafından senaryosu yazılmış 1995 yapımı film.
Underground serisi (Albüm serisi): Underground Serisi - Linkin Park'ın remix şarkılardan oluşan albüm serisidir. Şimdiye kadar 9 albüm çıkartılmıştır.
Yeraltı sineması: Yeraltı sineması veya underground sinema, yalnızca Amerikan deneysel sinemasını belirten bir terimdir.
Azot: Azot veya nitrojen, periyodik cetvelde N simgesi ile gösterilen bir element olup atom numarası 7'dir. Renksiz, kokusuz, tatsız ve atıl bir gazdır.
Nitrogliserin: Nitrogliserin, kimyasal bir maddedir. Diğer isimleri: trinitrogliserin ve gliserin trinitrattır. Gliserolün nitre edilmesiyle elde edilen, ağır, yağsı, renksiz, zehirli ve patlayıcı bir maddedir.
Azot oksit: Azot oksit ya da azot monoksit, kimyasal formülü NO olan bir bileşiktir. Bu gaz, -insanlar da dahil olmak üzere- memelilerin vücutlarında önemli bir sinyal molekülü olmasının yanı sıra kimyasal endüstride de önemli bir ara üründür. Ayrıca NO, araba motorları ve elektrik santralleri tarafından üretilerek hava kirliliğine neden olur.
Azot grubu: 5A grubu özellikleri
Nitro oksit sistem: Nos, diğer adı nitrous oxide system yani nitro oksijen sistemi olan maddedir. Bazı modifiyeli araçlarda motor gücünü artırmak için kullanılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir