Nokia Eski Cep

Sponsorlu Bağlantılar
bir cep destek eski mali nokia varsa yada Nokia Eski Cep Eşki Nokia Telefonlar nokıa eski telefonlar nokia eski cep eşki nokia te..Nokia Eski Cep Telefonlarını Topluyor

Cep telefonu kullanıcılarının hızla artmasıyla birlikte kulanılmayan telefonların çok az bir kısmı geri dönüştürülerek tekrar kullanılıyor. Nokia’nın yaptığı bir araştırmaya göre günümüzde kullanılan cep telefonlarının sadece %3’lük bir kısmının geri dönüştürüldüğü saptanmış. Dünya üzerinde 1 milyara yaklaşan cep telefonu adedini düşünürsek bu rakam hiç de yeterli bir rakam olarak gözükmüyor.

Geri dönüştürme işleminde %65 ile %85lik bir kısmının tekrar kullanımının sağlanabileceğini düşünürsek mali açıdan da büyük bir kayıp olduğunu görebiliriz.

İşte bu verilere dayanarak Nokia 85 ülkede gönüllü geri dönüşüm projesini başlattı. Eğer çekmecelerinizde kullanmadığınız telefonlarınız varsa bu adresten size en yakın destek noktasını bulabilirsiniz yada şuradan daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Etiketler:nokıa eski telefonlar nokia eski cep eşki nokia telefonlar nokianın en eski telefonu nokia eski modeller toplanıo nokia eski eski nokia cep telefonları
Nokia Arena: Nokia Arena (İbranice: היכל נוקיה‎), diğer adıyla Yad Eliyahu Arena (İbranice: היכל הספורט יד אליהו‎), İsrail'in Tel Aviv şehrinin güneyinde bulunan spor ve eğlence salonu.
N-Gage: N-GAGE, Nokia tarafından çıkarılan bir telefon olup aynı zamanda elde taşınabilen bir oyun konsoludur.
Nokia, Finlandiya: Nokia, Finlandiya'da bir şehirdir. 31 Ocak 2012 tarihi itibari ile nüfusu 32.075'tir.
Nokia 5800 XpressMusic: Nokia 5800 XpressMusic Nokia tarafından eğlence ve müzik odaklı üretilen akıllı bir cep telefonudur. 2 Ocak 2008 tarihinde ilk duyurusu yapılmış, 27 Nisan 2008 tarihinde satışa sunulmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir