Ö İle Şehir

Sponsorlu Bağlantılar
ama bitki burda gibi hayvan ilk ki oyun sorna yeni bir Ö İle Şehir Ö Harfiyle Şehir l ile başlayan şehir ö ile şehir ö harfiyle şehir ..İsim-şehir

Ewet arkadaşlar başka bir forumdan(ismini vermiyeyim) çaldığım bir oyun
şimdi üstde ki bir harf yazıyor ve altta ki o harfle başlayan isim-şehir-hayvan-bitki ve eşya adı yazıyor
ben başlıyorum altta ki ”L” harfiyle isim-şehir-hayvan-bitki ve eşya adı yazıyor
sorna yeni bir harf söylüyor

İsim Şehir Hayvan Bitki Eşya Oyunu

bu oyunu bilirsiniz ama burda şu şekilde oynıyacağı ben bi harf vereceğim mesela f siz bu harfle başlayan

İsim : feray
Şehir : fatsa
Hayvan : fare
Bitki : fasulye
Eşya : faks makinesi gibi falan şeyler:D yazıp yeni harfi vereceksiniz hadi başlayalım

ilk harf
A

Etiketler:l ile başlayan şehir ö ile şehir ö harfiyle şehir l harfi ile başlayan şehir ü ile başlayan şehir l ile şehir ö ile başlayan şehir c ile şehir ismi c harfiyle şehir r ile başlayan eşya l ile başlayan şehirler c ile şehir ö harfi ile şehir c harfi ile başlayan şehirler c ile başlayan şehir isimleri ö ile şehir ismi l harfiyle şehir ü ile başlayan şehir isimleri l harfiyle başlayan şehir y ile şehir ismi
Şehir tiyatroları: Şehir tiyatroları, ödeneğinin bir bölümünün ya da tamamının yerel yönetimlerce karşılandığı profesyonel ya da amatör tiyatrolardır.
Şehir devleti: Şehir devleti bir bölgenin yalnızca bir şehrin hâkimiyeti altında olmasıdır. Şehir devletleri genellikle daha büyük bir kültürel bölgenin parçasıydılar.
Şehir Işıkları: Şehir Işıkları, (City Lights) Charles Chaplin'in yapımcılığını, yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği 1931 yapımı sessiz bir filmdir.
Şehir efsanesi: Şehir efsanesi (İngilizcesi: Urban Legend, veya Urban Myth) modern çağın kulaktan kulağa yayılan doğruluğu şüphe götürür, uydurma folklorik hikâyelerine verilen addır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir