Okula Gitmemek İçin

Sponsorlu Bağlantılar
dedi diye eden fark gibi jens meksika monterrey noel palacios savunma sprey yaramaz yazar Okula Gitmemek İçin Okuldan Kaçma Yalanları okula gitmemek için yalanlar okula gitmemek için o..Okula Gitmemek İçin Uydurdugunuz Yalanlar ???

:deli::deli::deli::deli::deli:mesela benım genelde karnım ağrır dı :D:D:D:D

Okula Gitmemek İçin Kendini Yatağa Yapıştırdı !!

Meksika’nın kuzeyindeki Monterrey’de yaşayan 10 yaşındaki Diego Palacios, Noel tatilinden sonra okula gitmek istemeyince çareyi ellerini metal karyolaya ayakkabı tutkalıyla yapıştırmakta buldu.

Yatağında çizgi film izlerken olayı fark eden annesinin sağlık uzmanlarını çağırmasıyla planı suya düşen Diego, sprey sıkılmasıyla yapışkanlardan kurtuldu. Diego, ’Okula gitmek istemiyorum. Tatiller çok eğlenceli’ diye savunma durumuna geçerken anne ise ’Aslında oğlum kötü çocuk değildir. Sadece tüm çocuklar gibi yaramaz dedi…

Yazar Jens on Şubat 8th, 2008.

Etiketler:okula gitmemek için yalanlar okula gitmemek için okuldan kaçma yalanları okula gitmemek okula gitmemek için numaralar okuldan kaçma bahaneleri en zor okul yalanları okula gitmeme okula gitmemek için neler yapılır okula gitmeyince ne yapılır sınıfça okula gitmemek okula gitmeyip öğretmene söylenen yalanlar okuldan kaçma numaraları okuldan kaçmak için bahaneler okula gitmeyince hangi yalanlar söyenir okula gitmemek için söylenen yalanlar okula gi yalandan hasta olmak ve okula gitmek devamsızlık yalanları
İçindeki Yabancı: İçindeki Yabancı 2007 ABD-Avustralya ortak yapımı filmdir. Özgün adı The Brave One dır. Senaryosunu Roderick Taylor ve Bruce A.
İçinde Aşk Var: İçinde Aşk Var, Işın Karaca'nın ikinci solo albümü. 19 Aralık 2004'te piyasaya çıktı. 1 tane de kendi bestesisin bulunduğu albümde Sezen Aksu, Aysel Gürel, Suat Suna, Ümit Sayın gibi isimlerin beste ve sözleri bulunmaktadır.
Drizzt Do'Urden: Drizzt Do'Urden Unutulmuş Diyarlar (Forgotten Realms) kurulumunda yer alan hayali bir kahramandır. Irkı olan drow'ların şeytan ve kötülük dolu adetlerini reddederek Karanlıkaltı'ndan (Underdark) ayrılmış ve yeryüzünde yaşamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir