Öldüren Saç Modeli

Sponsorlu Bağlantılar
ama bir bu eve gibi hafta kafa liseli sac tarih torba ya Öldüren Saç Modeli Subay Saç Stili 1970 saç modelleri öldüren saç modeli subay saç st..Öldüren Sac Modeli

1970'lerde, saçları dimdik, yukarıya doğru kalıp gibi yaptırmak moda olmuş. Buna uymak için insanlar saçlarını yaptırıyo, haftalarca da yıkamıyolarmış. Bir liseli kız, okulundaki en yüksek saç yarışmasını kazanmak için saçlarını bu şekilde yaptırmış. Eve dönerken saçları örümcek ağına takılmış ama farketmemiş. Okuldaki yarışmayı kazandıktan sonra saçlarını birkaç hafta yıkamamış. E havasını atacak ya, banyoya kafasına bi torba geçirip giriyomuş.

Bi gün okulda sınav olurken kız aniden, şak diye bayılmış. Hastaneye kaldırmışlar, fakat maalesef kurtaramamışlar. Doktorlar ölüm nedenini anlamak için otopsi yaparken, kızın saçlarını aralayınca morgu binlerce örümcek basmış. Meğerse kızın takıldığı ağdaki örümcek, kafasının içine yumurtlamış ve o örümcekler sonraki birkaç hafta da kızın kafa derisini kemirip beynine girmişler. Bu olaydan sonra Amerika'da, saçlarını öyle havaya doğru yapmak tarih olmus

Etiketler:1970 saç modelleri öldüren saç modeli subay saç stili öldüren saç modeli.. erkek sac modelleri 1970 1970 lerde saç modelleri 1970 erkek saç modelleri amerikan tarzı erkek saç kesimi 1970 lerin erkek şaç modelleri amerikan stili saç modelleri 1970 lerin erkek saç modelleri 1970 li yılların klasik saç modelleri erkek 1970 lerin saç modelleri erkek subay saç modelleri isimleri amerika kesim tarzı saç amerikan erkek saç modelleri 1970 lerin kısa saçmodelleri subay saç modelleri yetmişler saç modelleri 1970 ler erkek saç modası
Öldüren Hatıralar (film): Öldüren Hatıralar, 1945 ABD yapımı psikolojik gerilim filmidir. Özgün adı Spellbound olan film 1950 yılında Türkiye'de sinemalarda gösterilmiştir.
Öldüren Sis: Öldüren Sis, yönetmenliğini Frank Darabont'un yaptığı, başrolünde Thomas Jane'nin yer aldığı korku-gerilim filmidir.
Öldüren Cazibe: Death Defying Acts yönetmeni Gillian Armstrong olan 2007 yapımı film. Başrollerinde Guy Pearce ve Catherine Zeta Jones yer almaktadır.
Öldüren Kadın: Brian De Palma'nın yönetmenliğini yaptığı, Rebecca Romijn ve Antonio Banderas'ın oynadığı film.
Avada Kedavra: Avada Kedavra, Harry Potter'ın dünyasında 3 Affedilmez Lanet arasında öldürücü olan tek lanet.
Modelistlik: Modelistlik, tekstil sektöründe özellikle dokuma ürünü kumaşlardan elde edilecek elbiselerin
Modelica: Modelica, kar amacı gütmeyen Modelica Derneği tarafından geliştirilen, nesne yönelimli karmaşık fiziksel modelleme programlama dili ve kütüphaneler bütünüdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir