Ömrüm Nesi Kaldı Eridi Yavaş Yavaş

Sponsorlu Bağlantılar
ba biliyormusun bir bu cals dinler fte gelir gittin hayat ilk keman nesi nyaaa seni senn yaa yava yle Ömrüm Nesi Kaldı Eridi Yavaş Yavaş Ömrümün Nesi Kaldı Eridi Yavaş Yavaş müslüm gürses ömrüm nesi kaldı ömrüm nesi kaldı er..Ömrümün Nesi Kaldı Eridi Yavaş Yavaş…

ömrümün nesi kaldı eridi yavaş yavaş…
bir kaç şişe de esir gibi..
sen alaturca müziklerin efendisi..
dinlerim..seni..
benn….
akşam sefalarının kemanı,kanuna ilanı aşk tır bu yaa…
ricalar gelir eldenn dinler sefalar merveler mehtapdaa.
yanlızlık adı boş bir dünyaaa.
sen silmeyi başardıgın hayatın ilk eseri…
senn…..
yıkanır yagmurda günahların biliyormusun.
sen gittin mi yanına sadece durup bakıyorsunn.
gercekler sessizligin son sarıkısı….
unutmaksa ölmeyen şarkıyı…
vurun kemana,kanunaa….
dinleyin bu sözleri…
sen söyle o calsınn,
uzaklardann.
son sözümm…
ömrümün nesi kaldı eridi yavaş yavaş…

GÜFTE:KENANEMREMM…

Etiketler:müslüm gürses ömrüm nesi kaldı ömrüm nesi kaldı eridi yavaş yavaş ömrümün nesi kaldı eridi yavaş yavaş müslüm gürses ömrümün nesi kaldı müslüm gürses ömrüm nesi kaldı eridi yavaş yavaş omrum nesı kaldı müslüm gürses omrumun nesi kaldı eri ömrmün nesi müslüm gürses eridi yavaş ömrüm nesi kaldı sözleri ömrümün nesi kalddı ömrümün nesi kaldı eridi ömür yavaş yavaş eridi yavaş müslüm gürses eridi yavaş yavaş ömrün nesi kaldı eridi yav MÜSLÜM Ömrün nesi kalmış erimiş Yavas Yavas  ömrün nesi kaldı eridi yavaş yavaş müslüm baba ömrüm nesi kaldı eridim yavaş yavaş
Ömrümün Tek Gecesi: Ömrümün Tek Gecesi, şu anlamlara gelebilir,
Ömrüm Böyle Geçti: Ömrüm Böyle Geçti, Erdoğan Tünaş ve Hamdi Değirmencioğlu'nun senaryosunu yazdığı, Muzaffer Arslan'ın yönettiği 1959 yapımı Türk filmidir.
Ömrümün Tek Gecesi (film, 1959): Ömrümün Tek Gecesi, senaryo ve yönetmenliğini Arşavir Alyanak'ın üstlendiği 1959 yapımı Türk filmidir.
Kaldırım Serçesi (film): Kaldırım Serçesi (Fransızca özgün adı: La Môme), 2007 yılı yapımı, sanatçı Edith Piaf'ın hayatını anlatan film.
Kaldırım Serçesi: * Kaldırım Serçesi, Fransız şarkıcı Édith Piaf'ın lakabı.
Kaldıraç: Arşimet'in formüle ettiği kaldıraçlar, destek noktası da denilen sabit bir nokta etrafında dönebilen sistemlere denir.
Kaldırılabilir tekillik: Karmaşık analizde, bir kaldırılabilir tekillik veya daha düzgün bir söylemle, bir holomorf fonksiyonun kaldırılabilir tekilliği, fonksiyonun görünüşte holomorf olmadığı; ancak daha yakın bir incelemeden sonra fonksiyonun tanım kümesinin bu tekilliği de içerecek şekilde genişletilebileceği (fonksiyonun holomorf kalacağı şekilde) bir noktadır.
Kaldırayak, Erfelek: Kaldırayak, Sinop ilinin Erfelek ilçesine bağlı bir köydür.
Yavaş Hareketi: Yavaş Hareketi (ingilizce: Slow Movement), hızlı modern hayatı eleştiren ve hayatın farklı alanlarında (yeme biçimi, ekonomik hayat, insanlararası ilişki vs.) hız ve modern tüketim kalıplarını dönüştürecek bir kültürel değişimi savunan toplumsal harekettir.
Yavaş Gıda: Yavaş Gıda veya İngilizce'deki ifadesiyle Slow Food 1986'da Carlo Petrini tarafından başlatılan uluslararası bir harekettir.
Yavaşlar, Sandıklı: Yavaşlar, Afyonkarahisar ili, Sandıklı ilçesine bağlı bir yerleşim birimi olup, il merkezine yaklaşık 90 km.
Yavaş düzensiz değişenler: Yavaş düzensiz değişenler, zaman içerisinde çok yavaş değişimleri bulunan ve dönemlilik
Yavaşlar, Ezine: Yavaşlar, Çanakkale ilinin Ezine ilçesine bağlı bir köydür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir