Online Takvim Yap

Sponsorlu Bağlantılar

Kendi Resmin İle Takvim Yap _-_ücretsizdir_-_

Takvim programı ile;
-Kendi Fotoğrafınız veya istediğiniz başka bir fotoğraf ile kendinize özel takvim yazdırabilirsiniz.
-Ücretsizdir.

www.vtsyazilim.com/download/takvim.zip

ÖRNEK:

TEŞEKKÜR YOKMUU…

Etiketler:resimli takvim online takvim yap takvim yapımı görseller resimden takvim yapma kendi resminden takvim online takvim hazırlama resimli takvim hazırlama resimden takvim onlayn takvim yap kendi resminden takvim yap kendi fotonu takvim yap fotonu takvim yap resimli takvm online takvim yapma kendi resimden takvim resim üzerine takvim yapma resim üzerine takvim yap resmi takvim yapma kendi resimli takvimini yarat
Çevrimiçi: Çevrimiçi (İngilizce: online), bilgisayar sisteminde sunucuya bağlı ve çalışır durumda olma halidir.
Online Computer Library Center: OCLC Online Computer Library Center, Inc. (OCLC) (Türkçe: Çevrimiçi Bilgisayar Kütüphanesi Merkezi), kar amacı gütmeyen, üyelikli bir bilgisayar kütüphanesi hizmeti ve dünyadaki daha fazla bilgiye daha ucuza ulaşmayı hedefleyen bir araştırma kuruluşudur.
Çevrimiçi oyun: Bilgisayar ve bazı taşınabilir çoklu ortam aygıtları ile, bir ya da birden fazla kişinin, genel ağa (internet) bağlanarak bilgisayar oyunları oynanması paylaşımına "çevrim içi oyun" denir.
E-pazarlama: Web pazarlama, online pazarlama, e-pazarlama veya internet marketing ürün veya servislerin internet üzerinden pazarlanmasıdır.
Gameforge AG: Gameforge AG, Aralık 2003'te kuruldu.20'den fazla oyun ile 54 dilde hizmet vermektedir. Günümüzde dünya çapınca milyonlarca üyesi olan kuruluşlardandır.
Takvim-i Vekayi: Takvim-i Vekayi, Osmanlı İmparatorluğu sınırları dahilinde 1831'de yayımlanmaya başlanan ilk Osmanlı Türk gazetesidir.
Takvim (gazete): Takvim, Merkez Yayın Holding'e bağlı olarak (Nisan 2007'den beri TMSF) yayım yapmış şimdi ise Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde bulunan günlük Türkçe gazetedir.
Takvîmü't-Tevârîh: Takvîmü't-Tevârîh (Osmanlı Türkçesi: تقويم التواريخ) (tarihlerin takvimi) veya Takvim üt tevarih-i Katip Çelebi, Katip Çelebi tarafından yazılmış, yaratılıştan kitabın yazıldığı tarih olan 1648'e kadar olmuş olayların listesini içeren eserdir.
Takvim es-sıhha: Takvim es-sıhha (Latince: Tacuinum Sanitatis) Arap tıp bilgini İbn Butlan tarafından sağlık üzerine yazılmış bir el kitabıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir