Ördü Kader Ağlarını Sözler

Sponsorlu Bağlantılar
kader olsun senin Ördü Kader Ağlarını Sözler Ah Kader ördü kader ağlarını sözleri ördü kader ağlarını sö..Ördü Kader Ağlarını

Ördü kader ağlarını kırdı yine kollarımı ah
Tutamadım ellerin yağmur olsun
Sarıpta doyamadım
Öpemedim gül tenin baharın olsun
Sevipte kanamadım
Ördü kader ağlarını kırdı yine kollarımı ah
Bir canım var al senin olsun
Ördü kader ağlarını kırdı yine kollarımı ah
Bir canım var al senin olsun

Etiketler:ördü kader ağlarını sözleri ördü kader ağlarını sözler ah kader ördü kader ağların sözleri ördü kader ağlarını sözü ördü kader ağlarini sözleri ördü kader ağlarını akor indir ördü kader ağlarını söz ördü kader ağları sö ördu kader aglarını sozlerı öedu kader aglarını soz ördü kader aglarını sözleri ördü kader ağlarının sözleri ördü kder aglarını sözleri ördü kader ağları sözleri ördü kadr ağlarını sözleri ördü kader ağlarını sözlerini kim yazdı sen ördün duvar ağlarını ördü kader aglarını sözleri ve akorları ÖRDÜ KADER AGLARINI SÖZLERİ
Ordu: Ordu şu anlamlara gelebilir:
Orduspor: Orduspor Kulübü 1967 yılında Ordu'da Ali Ataoğlu tarafından kurulan bir spor kulübüdür. Renkleri Mor Beyaz'dır.
Ordu (il): Ordu, Türkiye Cumhuriyeti'nin Karadeniz Bölgesi'nin Orta ve Doğu Karadeniz Bölümü'nde yer alan bir ildir.
Ordu (merkez): Ordu, Ordu ilinin merkez ilçesi ve aynı ada sahip şehir.
Ordu (askeriye): Ordu, bir devletin silahlı kuvvetlerinin tümü ya da herhangi bir askeri kuvvetin en büyük birliği. Ordular 4 ila 6 kolordudan oluşur.
Kader (film): Kader, 2006'da Zeki Demirkubuz'un yönetmenliği yaptığı dram filmidir. Başrollerinde Vildan Atasever, Ufuk Bayraktar, Engin Akyürek, Müge Ulusoy ve Ozan Bilen oynamıştır.
Kaderin Gücü: Kaderin gücü (İtalyanca: La forza del destino) İtalyan besteci Giuseppe Verdi tarafından hazırlanmış 4 perdelik bir opera eseridir.
Kaderiyye: Kaderiyye, insanın irade, ihtiyar ve kudret sahibi, yükümlülüğü olan bir yaratık olduğu, Allah'ın bir müdahili olmaksızın fiillerini bizzat kendi gücüyle meydana getirdiği inancına sahip olan İslam dini itikadi mezhebi.
Kaderimin Oyunu: Kaderimin Oyunu, Orhan Gencebay'ın 1970'de çıkardığı, 1968-1970 tarihleri arasında İstanbul Plak'tan çıkan 45lik şarkılarını içeren toplama albümüdür.
Sözler ve Müzik (oyun): Sözler ve Müzik, Samuel Beckett'in bir radyo oyunu.
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir