Orhan Gencebay Kapat Çile Kapısını Dinle

Sponsorlu Bağlantılar
biri bu orhan gencebay seni zevk Orhan Gencebay Kapat Çile Kapısını Dinle Orhan Gencebay Kapat Cile Kapısını İndir vazgeç gönlüm sen bu aşktan mp3 indir orhan genceb..Vazgeç Gönlüm – Orhan Gencebay

Vazgeç Gönlüm – Orhan Gencebay

Vazgeç gönlüm sen bu aşktan vazgeç gönlüm sen bu aşktan
Sana kıymet verenmi var sana kıymet verenmi var
Unut dertten zevk almayı unut dertten zevk almayı
Seni ancak seven anlar seni ancak seven anlar

Kapat çile kapısını girmesin o vefasızlar
Dünya denen şu hanede elbet seni biri anlar

Sen attın bu kör düğümü sen attın bu kör düğümü
Çare sende bende değil çare sende bende değil
Kör olsun şu aşkın gözü kör olsun şu aşkın gözü
Hata bende sende değil hata bende sende değil

Kapat çile kapısını girmesin o vefasızlar
Dünya denen şu hanede elbet seni biri anlar

Etiketler:vazgeç gönlüm sen bu aşktan mp3 indir orhan gencebay kapat çile kapısını dinle Orhan gencebay kapat cile kapısını indir vazgec gönlüm kapat gönül kapısını dinle unut çile kapısını dinle orhan gencebay dinle unut dertten zevk almayı vazgeç gönlüm orhan orhan gencebay kapatçile kapisini sana kıymet veren mi var şarkı sözü bedava mp3 orhan gencebaydan vazgeç gönlümü indir haktan vazgeç gönlüm sen bu asktan mp3 dinle Orhan gencebay vazgeç gönlüm sen bu aşktan download orhan gencebay vazgeç gönlüm indir mp3 dowland orhan gencebay vazgeç gönlüm boxca
Orhan Gazi: Orhan veya Orhan Gazi (Osmanlı Türkçesi:اورخان بك, Orhan Bey; 1281, Söğüt – Mart 1362, Bursa), Osmanlı İmparatorluğu'nun ikinci padişahı.
Orhan Gencebay: Orhan Gencebay (d. 4 Ağustos, 1944; Samsun, Türkiye) Türk besteci, ses sanatçısı, şair, enstrümanist, aranjör, müzik yapımcısı, müzik direktörü ve aktördür.
Orhan Kemal: Orhan Kemal (asıl adı Mehmet Raşit Öğütçü) (doğumu 15 Eylül 1914 - ölümü 2 Haziran 1970), gerçekçi Türk romancısı ve oyun yazarıdır.
Orhaneli: Orhaneli, Bursa iline bağlı bir ilçedir. İlçenin merkezi olan kasabanın adı Beyce'dir. Eski adı Rumca Adrianos > Adranos tur.
Orhan Pamuk: Ferit Orhan Pamuk (d. 7 Haziran 1952, İstanbul), Türk yazar. Birçok başka edebiyat ödülünün yanısıra 2006 yılında Nobel Ödülünü kazanarak bu ödülü alan en genç iki kişiden biri olmuştur.
Çilek: Çilek (Fragaria), gülgiller (Rosaceae) familyası içinde yer alan bir bitki cinsi ve bu cins içinde yer alan türlerin meyvelerinin ortak adıdır.
Çilekeş: Çilekeş, şu anlamlara gelebilir,
Çile Bülbülüm: "Çile Bülbülüm", Burcu Güneş'in 29 Mayıs 2001'de Erol Köse Production tarafından yayınlanan ikinci albümü Tılsım'ın beşinci ve son video klip şarkısıdır.
Çile (kitap): Çile, Necip Fazıl Kısakürek'in şiirlerini topladığı bir kitaptır. Fransız edebiyatından ve kendi Tekke edebiyatımızdan izlerin bulunduğu bu şiir kitabı Necip Fazıl'ın madde ve ruh arasında kendi içinde yaşadığı buhranların sanatlı ve kanatlanıp uçtuğunu açıkça gözler önüne koymaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir