Oturum Kurma

Sponsorlu Bağlantılar
bitti emin kurma messenger 7 5 msn messenger multi msn windows live messenger ya Oturum Kurma çoklu msn açma yaması indir gezginler 7.5 oturum k..Msn İçin Çoklu Oturum Açma

MSN Messenger 7.5 için olan çoklu oturum açma programı (Multi MSN):
İndir Linki :
http://www.4shared.com/file/22916931/e8bfeb5f/msn_coklu_oturum_acma_serkan-aktascom.html
Kullanımı:

Programı indirdikten sonra zip dosyasını açın. Program çift tıklayın ve MSN Messenger yazısının seçildiğinden emin olun. Sonra Load butonuna tıklayın. MSN Messenger açılacakdır.Artık çoklu oturum açabilirsiniz.

Windows Live Messenger için olan çoklu oturum açma programı (Multi MSN):
İndir – Download Linki
http://www.4shared.com/file/22916930/9fb8dbc9/msn_live_coklu_oturum_acma_serkan-aktascom.html
Kullanımı:

Live için çoklu oturum kurma çok basittir. Ayarları resimdeki gibi yaptıkdan sonra uygula ya tıklayın. Ve bitti.

Etiketler:çoklu msn açma yaması indir gezginler 7.5 oturum kurma
Albay: Albay, birçok ülkenin kara ve hava kuvvetlerinde asıl görevi alay komutanlığı olan ve Yarbayla Tuğgeneral arasındaki askerî rütbe.
Kurmanci: Kurmanci; Sorani, Kelhuri ve Leki ile birlikte Kürtçe'nin lehçelerinden olup dilbilimciler tarafından İranî Diller'in Kuzeybatı gurubu içinden de tanımlanmaktadır.
Kürtçe: Kürtçe (Kurdî veya Kurdkî) veya Kürdi diller, geniş Hint-Avrupa dil ailesinin Hint-İranî kolunun kuzey-batı İrani grubuna girer, ve Türkiye'nin doğu ve güney doğusu, Suriye'nin kuzeyi, Irak'in kuzeyi ve doğusu ve İran'ın batısında konuşulmaktadır.
Kurgu: Kurgu, -tamamen veya kısmen- gerçek olmayan; yazar veya sanatçının hayal gücünün eseri olan kişi, yer ve olaylar içeren eser.
Kurmay subay: Kurmay subay, Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yüksek lisans yapmış (Harp Akademisi'nden mezun) ve karmaşık harekat planları kurma konusunda subay manasına gelir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir