Ozan Bir Gecelik Sarki Sözü

Sponsorlu Bağlantılar
alem alemi ama ayy bahane bana bekliyorum benim bir elele gecelik hepsi masum olsun uzun yeee Ozan Bir Gecelik Sarki Sözü Ozan Bi Gecelik Şarkı Sözü ozan bir gecelik sözleri ozan bir gecelik sarki sö..Ozan Bir Gecelik Aşk Şarkı Sözleri Ve Resimleri !!

Aşık olmayalı uzun zaman oldu
elele tutuşmadan sevişmeyi unuttuk sandım

Istedim ama bulamadım bitrürlü
doğru anı bekliyorum uzun zamandır
güç olsun geç olmasın dedim
geç olsun güç olmasın istedim

Sahketar olanı başkasıyla kalanı bir gecelik olanı istemem ben
alemi göreni geceleri bileni çok parayı seveni adam edemem
Ay yayy yayyy yeee ayyy ayyy istemem ben
Ayy yayy yayy yeee ay yayy yaayy adam edemem….

Kapıdan çıkar çıkmaz görüyorum onları hepsi ortam alem peşinde
hepsinin bir hikayesi var
ama bahane değil benim gözümde
kadınımı arıyorum uzun zamandır
bana ait olacak en masum olacak

9676

9677

9678

9679

Etiketler:ozan bir gecelik sözleri ozan bir gecelik sarki sözü ozan bi gecelik şarkı sözü ozan bi gecelik sarki sözü ozan-bir gecelik aşk şarkı sözü ozan bir gecelik şarkı sözü ozan bir gecelik aşk sözleri ozan bi gecelik aşk şarkı sözü ozan bir gecelik bi gecelik şarkı sözü bir gecelik sozleri ozan bi gecelik sözleri bir gecelik sözleri bir gecelik ask sarki sozu bir gecelik aşk mesajları bir gecelik aşk sözleri bir gecelik aşk sarki sozleri bir gecelik sözü ozan bir gecelik sarki sozu ozan fotoğraflarını indir
Şarkikaraağaç: Şarkîkaraağaç, Isparta ilinin bir ilçesidir. On iki ilçesi bulunan Isparta vilâyetinde nüfus yoğunluğu bakımından üçüncü sıradadır.
Şebinkarahisar: Şebinkarahisar Giresun'un bir ilçesidir. 1923 yılında il olmuş, 1933 yılında Giresun vilayetine bağlanmıştır.
Sarkis Balyan: Sarkis Balyan (1835-1899) Osmanlı döneminde yaşamış ünlü Balyan mimarlar ailesinden bir mimardır. Gene ünlü bir mimar olan Garabet Amira Balyan'ın oğludur.
Oryantalizm: Oryantalizm ya da diğer adlarıyla Şarkiyatçılık, Şarkiyat; Yakın ve Uzak Doğu toplum ve kültürleri, dilleri ve halklarının incelendiği batı kökenli ve batı merkezli araştırma alanlarının tümüne verilen ortak ad.
Şarkî Anadolu Müdafaa-i Hukuk Cemiyeti: Ağustos 1919 tarihinde, Erzurum merkezli kurulmuştur. Elazığ'da da şubesi vardır. Bu cemiyet, önce İstanbul’da kurulmuş olan Vilayat-ı Şarkiye Müdafaa-i Hukuk-u Milliye Cemiyetine bağlı olarak açılmış, daha sonra Şarkî Anadolu Müdafaa-i Hukuk Cemiyeti adı ile İstanbul’dan ayrılmış, doğuda müdafaa-i hukuk akımını temsil ederek Mustafa Kemal’in sevk ve idaresinde güçlenmiş, bütün memlekete yayılacak bir program hazırlamıştır.
Sözüm Meclisten Dışarı: Sözüm Meclisten Dışarı, Barış Manço'nun dördüncü plağıdır.
Sözüne Kanmam: Ozan-Kenan Doğulu kardeşler ile Emre Plak ' tan 2. albümü olan ' Sözüne Kanmam ' ı piyasaya sürdü.
Sözümü Yemedim: Sözümü Yemedim, Ebru Destan'ın ilk stüdyo albümü.
Sözüm Doğan: Sözüm Doğan, (d.1983, Ankara) endüstriyel tasarımcıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir