Paylaşmak

Sponsorlu Bağlantılar
allah ama asla baba bu diye herkes kalan kendi ki medet quot yana yanma zaman Paylaşmak Sevgi Ve Paylaşmakla İlgili Sözler sevgiyi paylaşmak paylaşmak sevgi ve paylaşmakla i..Sevgiyi Paylaşmak (resimli)

sevginin olduğu yerde paylaşım vardır
sevginin olduğu yrde filizlenir mutluluklar….
sıcacık bir dokunuş…
sevginin olduğu yerde bambaşkadır duygular……….

"kardeşim” Diyorum Candan Özge Candan Ziyâde…

Kardeşim!” diyorum karındaşımdan öte… “Kardeşim!” diyorum kendimi bildiğimden öte… “Kardeşim!” diyorum candan özge… Hem bir anne evlâdının kardeşi değil midir? Sadece kan bağı değildir bizi birleştiren bir de kardeşlik bağı vardır. Bahse konu olan kardeşlik karındaşlıktan daha ötedir.
Kardeşlik Yaratan’ın bakışıyla sevmektir.
Kardeşlik yalnızca aynı sevgiyi paylaşmak değildir; sevgiyi onurlandırmaktır. Yağmurun getirdiği rahmet gibi biri birine rahmet olmaktır.
Kardeş duygular Peygamber sünnetidir.
Kardeşlik Habîb-i Ekrem’in pırıltısını almak için göz göze salât ü selâm getirmektir. Ondört asır sonrasına uzanan bir vefâdır kardeşlik O’ndan kalan bize…
Kardeşlik “bir” yerine “bin”ler olmaktır. “İyyâke na’büdü” derken yürek safında milyonları kucaklamaktır asla kaybetmemektir sevgi bağını!.. Ümmet olmak kardeşliğini yaşamaktır her Fâtiha’da… Fâtiha’ya yazılan kutsî kardeşlikten gayrı düşünmemektir.
Her gün kırk kere bunun sözünü verip “sâhibu’l-vefâ” olmaktır kardeşlik…
Kardeşlik karındaşımdan öte. Ana baba özge yârim… Ama kardeşlik candan ziyâde!..
ALLAH Rasûlü buyurur ki:
“-Kıyamette kardeşlik candan özge! Herkes telâş içindeyken evlât medet umunca ana-babasından onlar bir o yana bir bu yana kaçışırlar. O zaman sâlih bir kardeşi kendi sevaplarını bağışlayıverir kardeşine; ben yandım sen yanma!” diye… ALLAH kendi uğruna fedâ edilen canlara cennetini gösterir.
“Kardeşim” diyorum karındaşımdam öte!..
“Kardeşim” diyorum kendimi bildiğimden öte…

“Kardeşim” diyorum candan özge candan ziyâde…

Etiketler:sevgiyi paylaşmak paylaşmak sevgi ve paylaşmakla ilgili sözler sevgiyi payaşmak paylaşmakla ilgili resimler paylaşmakla ilgili resim sevgimizi paylaşalım ile ilgili özlü söz sevgi görselleri sevgiyi paylaşmak ayşe sevgi ve paylaşmakla ilgili şiirler feysde paylaşmak için aşk resimleri ve sözleri sevgiyi paylaşmak sözleri sevgiyi paylaşmak güzel sevgi paylaşmak ile sözler sevgiyi paylaşmak kompozisyon sevgiyi paylaşmak ile ilgili sözler sevgi üzerine resimli sözler paylaşmak için sevginin gücü resimli sözler paylaşmakla ilgili sözler aşk Duygusal resimler face paylasmak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir