Peri Diye Birşey Varmı

Sponsorlu Bağlantılar
ama bacon bana bati benzer bu bunun eden geldi gibi hayat hemen ingiltere karar kelebek yorkshire Peri Diye Birşey Varmı Periler Gercekten Varmı peri diye bişey varmı peri diye birşey varmı peril..Periler Gerçekten Varmı Yoksa?

Büyü tozu serpilmiş bir hayat, bir bahçe… Çektiği fotoğrafta gördüklerine inanamayan bir kadının ağzından dökülen cümleler: “Periler yoksa gerçekten var mı?”

BATI YORKSHIRE- Uçuşan gümüşi renkte bir ışıltı, hemen ağacın önünde. İngiltere’de yaşayan Phyllis Bacon isimli bir kadın, bahçesinde görüntülediği bu karenin ardından şimdi perilerin gerçekten varolabileceğine inanıyor.

55 yaşındaki Bacon’ın amacı sadece bahçesininfotoğrafını çekmekti. Ancak fotoğrafa baktığında gözlerine inanamadı. Kelebeğe benzer bir şeyin ağacın hemen önünde olduğunu fark eden kadın, bunun bir kelebek olmadığına karar verdi. Fotoğrafı arkadaşlarına da gösteren Bacon, bu parlak ışığın bir peri olabileceğini düşündü.

“Bu tip batıl inançlarım yoktur ama çektiğim şey büyülü.”

arkadaşlar bana gerçek gibi geldi paylaşıyım dedim

Etiketler:peri diye bişey varmı peri diye birşey varmı periler gercekten varmı periler var mıdır peri diye birşey varmıdır gerçekten periler varmı periler varmıdır periler varmi peri varmıdır peri var mıdır dünyada gerçek peri varmı kelebek perisi gerçek mi vikipedi gerçek hayatta peri varmıdır dünyada peri varmı dünyada periler varmı gerçek hayata peri varmı periler gercekte varmı kelebek perisi varmıdır peri varmi gerçek periler varmı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir