Pho.to Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar
acdsee ashampoo photo commander benzer burada commander 5 daha destek dosya efektler ekran gibi hangi metin photo posta renk resim resme sunumlar veya Pho.to Türkçe Imikimi photography türkçe pho.to türkçe ımikimi ımikimi ..Ashampoo Photo Commander 5.10 Türkçe(vazgeçemeyeceksiniz


Resim gösterici ve işleme programı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ashampoo Photo Commander, TÜRKÇE dil seçeneğinin bulunması nedeniyle rakiplerine fark atıyor. ACDSee’ye rahatça tercih edebilirsiniz. Benden tavsiye. AYAKAR.

TANITIM:
Ashampoo Photo Commander bir resim işleme ve düzenleme yazılımıdır. Resim dosyaları üzerinde döndürme, çevirme, grileştirme, yeniden boyutlandırma, kırmızı göz giderme, metin ekleme, dikdörtgensel alan seçme, ok çizme, işaretleme ve daha birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yazılım yalnızca resim dosyalarını değil, ses, video, kısaca tüm çokluortam dosyalarını açmakta ve oynatabilmektedir.

Resimlerden sunumlar oluşturabilme özelliği ile rakiplerinin bir adım önüne geçen yazılım, resimlere mükemmmel efektler verebilmekte, ışıklandırma yapıp, renk derinliğini ayarlayabilmektedir. Resimleri e-posta ile gönderebilmekte, baskı alınmasına destek olmakta, bir resme eş veya benzer olan resimlerin bulunmasını sağlamakta, cd’ye yazdırma desteği vermektedir.

Yazılımda dahili bir ekran-yakalama aracı da mavcuttur. Tamamen Türkçe olarak sunulan yazılımın tema desteği de bulunmaktadır. Tüm Ashampoo yazılımlarında olduğu gibi kullanımı çok kolaydır. Kurulum sırasında yazılımı hangi dosya türleri ile ilişkilendireceğiniz sorulmaktadır, burada sadece resim dosyalarıyla ilişkilendirme yapabileceğiniz gibi, ses ve video dosyalarıyla da ilişkilendirme yaparak tüm çokluortam dosyalarınızı Ashampoo Photo Commander ile açabilirsiniz.

Yazılımla animasyonlar, tif ve dcx biçimlerinde çoklusayfalar, sunumlar ve çalma listeleri de oluşturabilirsiniz. Resim gösterim özellikleri oldukça çeşitli olduğundan ne tarz görüntülemeye alıştıysanız o türü seçebilirsiniz. Yazılım varsayılan olarak resimleri ana menüsünün sağ tarafında bir öngösterim panelinde göstermekte, seçili resmi ise hemen solundaki bölümde normal boyutunda görüntülemektedir. Sağ taraftaki panel kullanılarak resim klasör ve dosyalarının yönetimi çok kolaylaşmaktadır.

Yazılımın Bu Sürümündeki Değişiklikler:

Tamamen yenilenmiş yapılandırma sihirbazı.
Ses dosyası klasörlerinde yeni dosya gezgin modu.
Resim ayarlama denetim merkezi.
Kırmızı göz silicinin 2 numaralı yeni sürümü.
Yeni sağ-tıklama bağlam menüsü.
Yeni kolay kullanımlı fare-araçları.
Tümüyle yeni sihirbaz yardımcıları.
Yeni ilave edilen sistem eklentileri ile dosya biçim desteği.
Tamamen yeniden tasarlanmış ekran-yakalama sihirbazı.
Yeni rahat döndürme aracı.
Çeşitli yeni özellikler.
Değişiklikler ve geliştirmeler

SCREENSHOT

Yasal olmayan linkler, yasal olanları ile değiştirilmiştir (Editleyen : serdar5)

Programı İndir

Etiketler:photography türkçe pho.to türkçe ımikimi ımikimi photos ımikimi photo photo türkçe photo graphy türkçe download t ürkçe PhotoGraphy ashampoo PHOTO COMMANDER 2 ımikimi photos türkçe ashampoo foto commander türkçe photo ımiki
Süper Lig: Süper Lig veya sponsorluk anlaşması gereğince Spor Toto Süper Lig, 1959 yılında Millî Lig adıyla kurulan, şu an Türkiye'nin en üst düzeydeki futbol ligi.
Türkçe Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.
Turkcell: Turkcell (söyleyiş: ), Türkiye'nin ilk GSM, 2G ve 3G operatörüdür. GSM 900 teknolojisini kullanarak hizmet vermektedir.
Türkçe Rock Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Rock Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir