Photoshop Cs4 Portable Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar
adobe photoshop cs4 dil flash cd mb hdd rapidshare stonehenge usb flash Photoshop Cs4 Portable Türkçe İndir Photoshop Cs4 Portable İngilizce photoshop cs4 portable indir photoshop cs4 portabl..Adobe Photoshop Cs4 | Portable Ver. | İndir…


Adobe Photoshop CS4 (2008) Final – Portable (50 Mb)

HDD, USB FLASH CD/DVD.Taşınabilir ve kurulumsuzdur.
Adobe Photoshop CS4 Portable / Katılımısz (code name STONEHENGE)

Firma: Adobe
Çıkış Yılı: 2008
Dil: English
İşletim: Windows All
Bayut: 48 MB


Download

Rapidshare Linkler orjinal program linkleri ile değiştirilmiştir.
Edit: wermidon_76

Etiketler:photoshop cs4 portable indir photoshop cs4 portable türkçe indir photoshop cs4 portable ingilizce adobe cs4 portable indir adobe flash cs4 portable indir cs4 portable türkçe indir adobe photoshop cs4 portable türkçe indir cs4 portable indir portable photoshop indir portable photoshop 50 mb direk indir photoshop portable direk indir photoshop portable indir flash cs4 portable download photoshop cs4 portable turkce indir flash cs4 extended 50mb photoshop portable cs4 indir photoshop cs4 portable ingilizce indir photoshop portable direk portable photoshop cs4 indir flash cs4 portable ingilizce
Adobe Photoshop: Adobe Photoshop, piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenlemede bir tek biçim olan, Adobe Systems'in sayısal fotoğraf işleme yazılımıdır.
Photoshop Gelişim Süreci: Bu tablo Adobe Photoshop grafik düzenleme programının 1988'den günümüze versiyon çıkış tarihlerini göstermektedir.
PDF: PDF (Portable Document Format; Taşınabilir Belge Biçimi), platformlar arası taşınabilir ve yazdırılabilir belgeler oluşturmak amacıyla üretilmiş sayısal bir dosya biçimidir.
Portable Network Graphics: PNG, "Taşınabilir Ağ Grafiği" anlamındaki (Portable Network Graphics) 'in kısaltmasıdır ve kayıpsız sıkıştırarak görüntü saklamak için kullanılan bir saklama biçimidir.
Süper Lig: Süper Lig veya sponsorluk anlaşması gereğince Spor Toto Süper Lig, 1959 yılında Millî Lig adıyla kurulan, şu an Türkiye'nin en üst düzeydeki futbol ligi.
Türkçe Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.
Turkcell: Turkcell (söyleyiş: ), Türkiye'nin ilk GSM, 2G ve 3G operatörüdür. GSM 900 teknolojisini kullanarak hizmet vermektedir.
Türkçe Rock Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Rock Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.
İndira Gandhi: İndira Gandhi (d. 19 Kasım 1917 – ö. 31 Ekim 1984). Hindistan'da 2 defa başbakanlık yapmış politikacı.
İndirme: İndirme, bilgisayar ağlarında uzak bir sistemden yerel bir sisteme veri aktarımı yapmak anlamına gelir.
İndirgenme: İndirgenme (veya redüksiyon, Latince: reductio = geri getirme), bir atomun elektronu almasını sağlayan kimyasal tepkimedir.
İndirme yöneticisi: İndirme (download) yöneticileri, bilgisayarınıza dosya ve benzeri içerikleri indirebilmek için geliştirilmiş yazılımlardır.Dünya ağına bağlanabilen internet tarayıcıların(web browser) kendi indirme yöneticileri de vardır.
RISC: İndirgenmiş komut takımı bilgisayarı, (İngilizce: Reduced instruction set computer veya RISC), işlemcinin tasarım mimarisini ifade eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir