Photoshop İki Resmi Birleştirme

Sponsorlu Bağlantılar
daha gerek insan iyi move tool opacity resim resimler yok Photoshop İki Resmi Birleştirme Photoshopta İki Resmi Birleştirme iki resmi birleştirme photoshop iki resmi birleşti..Pohotoshopta İki Resimi Birleştirme

Herhangi bi açıklama yapmama gerek yok resimlerde herşey anlaşılır durumda sanırım

tek bi not düşmek istiyorum : Resimlerimizin İkisinin Boyutları da Eşit olmalı

Büyük halini görmek için tıklayınız.

Büyük halini görmek için tıklayınız.

Büyük halini görmek için tıklayınız.

Photoshopda İki Resmi Birleştirme

) Bi Aslan resmi, ve bir insan resmi açıyoruz

2) Bunların boyutlarını ayarlıyoruz, aslan gözünün, burnunun insanınkiyle eşit olmasına dikkat ediyoruz kolaylık olsun diye opacity değerini 50 yapın,daha sonra yine 100 olacak

3) Aslan resmini Move Tool ile insan resminin üzerine atıyoruz
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 651×856.

Örnekler;

Resim Birleştirme Programı

Çok güzel başarılı program resimleri aynı tabloda birleştirmek isteyenlere..
resimler yazılım sitesinden alınmıştır.

DOWNLOAD

İki Resmi Birleştirme Programı

Pro 2 resmin birleştirilmesini sağlıyor.Basit bir arayüze sahip.İYİ KULLANIMLAR
download
http://www.graphicutils.com/merge/merge20.exe
videolu anlatım
http://img501.imageshack.us/my.php?image=resimbirlestirme8hx.swf

İki Resmi Birleştirme

İki Resmi Birleştirme
İki Resmi Birleştirme
1) Bi Aslan resmi, ve bir insan resmi açıyoruz

2) Bunların boyutlarını ayarlıyoruz, aslan gözünün, burnunun insanınkiyle eşit olmasına dikkat ediyoruz kolaylık olsun diye opacity değerini 50 yapın,daha sonra yine 100 olacak

3) Aslan resmini Move Tool ile insan resminin üzerine atıyoruz

Etiketler:iki resmi birleştirme photoshop iki resmi birleştirme photoshopta iki resmi birleştirme photoshopda iki resmi birleştirme fotoshopta iki resmi birleştirme iki resim birleştirme 2 resmi birleştirme 2 resim birleştirme photoshop 2 resmi birleştirmek photoshop 2 resmi birleştirme fotoshopla iki resmi birleştirme 2 resmi birleştirme photoshop photoshopta iki resmi birleştirmek iki resmi birleştir photoshopta 2 resmi birleştirme photoshop ile iki resmi birleştirme fotoshop iki resmi birleştirme
Adobe Photoshop: Adobe Photoshop, piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenlemede bir tek biçim olan, Adobe Systems'in sayısal fotoğraf işleme yazılımıdır. Vektörel işlemlerde ve yazı işleme konusunda da bazı yetenekleri olmakla beraber, pazar lideri olmasını sağlayan özelliği bit resim işleme işlevini de taşıyan Photoshop; kuşkusuz bilgisayar dünyasının en kuvvetli yazılımlarındandır.
Photoshop Gelişim Süreci: Bu tablo Adobe Photoshop grafik düzenleme programının 1988'den günümüze versiyon çıkış tarihlerini göstermektedir.
Hukuk: Hukuk, birey, toplum ve devletin hareketlerini, birbirleriyle olan ilişkilerini; yetkili organlar tarafından usulüne uygun olarak çıkarılan, kamu gücüyle desteklenen, muhatabına genel olarak nasıl davranması yahut nasıl davranmaması gerektiğini gösteren ve bunun için ilgili bütün olasılıkları yürürlükte olan normlarla düzenleyen normatif bir bilimdir.
Resmî dil: Resmî dil bir ülkede anayasa veya kanun ile kabûl edilen dili tanımlamak için kullanılan terimdir. Örneğin Türkiye Cumhuriyetinin devlet dili olan Türkçe aynı zamanda Türkiye'nin tek resmî dilidir.
Resmî Gazete: Resmî Gazete şu anlamlara gelebilir;
Resmî tatil: Resmî tatil, herhangi bir ülkede devlet otoriteleri tarafından kamu kuruluşlarının ve okulların tatil edildiği kısa dönem.
T.C. Resmî Gazete: T.C. Resmî Gazete, Türkiye Cumhuriyeti'nin 7 Ekim 1920 günü kurulan ve 7 Şubat 1921 tarihinden itibaren çıkmaya başlayan resmî gazetesidir.
Birleştirmeli sıralama: Merge Sıralama (Birleşmeli Sort), bilgisayar bilimlerinde derecesinde karmaşıklığa sahip bir sıralama algoritmasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir