Piton Yılanları

Sponsorlu Bağlantılar
avustralya daha endonezya ilk insanlar nda saat sumatra tam Piton Yılanları Piton Yılanı Nasıl Yakalanır piton yılanı piton yılanları piton yılanı nasıl ya..Bir Piton Yılanı Nasıl Yakalanır (resimli Anlatım)

Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 795×552 dır.

Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 774×528 dır.

Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 700×537 dır.

Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 655×765 dır.

Piton


İşte Piton Yılanı

PİTON YILANI belki de yılanlar arasında en güçlü ve en büyük olanlarıdır. Avını diğer yılanların aksine zehirleyerek değil boğarak öldürür. Zaten daha sonra da mideye indiriverir. Şu ana kadar yakalanan dünyanın en büyük piton yılanı Endonezya’nın Sumatra Adası’nda 3 yıl önce bulunmuş. 15 metre uzunluğundaki bu yılanın ağırlığı ise tam 450 kilogrammış.Bize ne kadar korkutucu gelse de bazıları için bu yılanlarla uğraşmak hobi. İşte inanılmaz büyüklükteki piton ve onlarla uğraşmaktan zevk alan çılgın insanlar.

Yılan Kanguruyu Böyle Yuttu


Avustralya’da yaşayan dev piton, atletik yapısı ve hızlı koşmasıyla tanınan kangruyu yakalayıp yuttu. Avını ilk başta boğan Piton’un kanguruyu yutması yaklaşık iki saat sürdü.

Etiketler:piton yılanı piton yılanları piton yılanı nasıl yakalanır piton yılanı resmi piton yılan resimleri yılanlar alemi pıton yılanı resımlerı haberlerını fotoları yılan resmi piton piton yılanı nasıl avlanır yılanlar piton piton yılanresimleri piton yılanlar bitonyılanı biton yılanı resmi piton yılanı resimleri piton yılan kanka resimli gta san hileleri piton yılanları resimleri yılan resimle
Piton de la Fournaise: Hint Okyanusunun Saint Denis de la Reunion Adası'nda bulunan Piton de la Fournaise dünyanın en büyük aktif yanardağıdır.
Yılanların Öcü: Yılanların Öcü, Fakir Baykurt'un 1954 yılında yazdığı, köy hayatını anlatan ilk romanı. Bu kitap nedeniyle 1959 yılında hakkında soruşturma açılır ve öğretmenlikten uzaklaştırılır.
Yılanların Öcü (film, 1985): Yılanların Öcü, Fakir Baykurt'un aynı isimli romanından ikinci kez beyaz perdeye uyarlanan 1985 yapımı film.
Yılanların Öcü (film, 1962): Yılanların Öcü, Fakir Baykurt'un aynı isimli romanından uyarlanan 1962 yapımı filmdir. Filmin gösterime girdiği 23 Nisan 1962'de Ankara'da bir sinemada, bazı gruplarca protesto edildi.
Yılanların Öcü (anlam ayrımı): Yılanların Öcü şu anlamlara gelebilir:

Yorumlar

  1. der ki

    bazı insanlar bu yılanları boynuna alıyor ben televizyonda gördüm çok iğrenç ya ne kadar cahil insanlar var ya bu hayvanları boynuna alıp gösteri yapan bile var ayıp ya hayvanlara resmen işgence ya ben olsam böyle bir şey yapmam ya allah onların belasını versin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir