Playstation 5

Sponsorlu Bağlantılar
ama daha en iyi hologram iddia kabul ki oyun peki playstation ps3 tahmin terabyte yapan zen Playstation 5 Plesteyşın 5 Fiyatları playstation 5 fiyatları playstation 5 plesteyşın 5..Playstation 4’ü Bırak, Playstation 5’e Bak!

PlayStation’ın 2018 falında nasıl bir cihaz görünüyor? İşte hayallerdeki PS5 ve sundukları…
Playstation oyun konsolu yıllar geçtikte gelişmekle beraber, daha da güzelleşiyor. Bugünkü PS3, tartışmasız görünüş anlamında en iyi PS olarak kabul ediliyor. Peki sizce 2018 yılında, PS5 nasıl görünecek? Bu sorunun cevabını tasarımcı Harold Smook veriyor. Tabii ki bu tasarım sadece bir tahmin ama Smook bu tahminin gerçekçi olduğunu iddia ediyor. Smook, tasarım konusunun her geçen gün önemini atırdığını ve Playstation’un da bu konuda rakiplerinden geri kalmayacağını düşünüyor.

Yanko tasarım firması için görev yapan Smook, 2018 yılına gelindiğinde popüler oyun konsolunun Japon tasarım ekolünden yoğun olarak etkileneceğini ve Zen akımının gelecekteki Playstation’ların görünümüne damgasını vuracağını iddia ediyor. Geleceğin bu Playstation’ını aydınlanma parıltısı anlamında gelen Enso sembolü ile birleştiren Smook, PS5 için en uygun ismin Enso olduğunu düşünüyor.

Tasarım firması Yanko, geleceğin oyun konsolunda ayrıca 4 USB girişi, terabyte seviyesinde kapasiteye sahip DVD sürücüsü, yine terabyte kapsinde SD girişeri, kablosuz bağlantı özelliği ve üç boyutlu hologram projektörü olacağını öngörüyor.

Etiketler:playstation 5 fiyatları playstation 5 plesteyşın 5 fiyatları ps 5 playstation 4 plesteyşın 4 fiyatları playstatıon 5 playstation 5 fiyatı ps5 photo plesteyşın 5 photo de la ps5 image ps5 immagini ps5 photo ps5 ps5 zdj plesteyşın 5 fiyatlari ps5 bilder ps5 sony playstation 5 fiyatlari sony playstation 5
PlayStation: PlayStation (PS, PS1, PS one), Sony firmasının PlayStation adı verdiği oyun konsoludur. 1994 yılında piyasaya çıkan konsolun 2004 yılında üretimi durmuştur.
PlayStation 3: PlayStation 3 (Japonca: プレイステーション3 - Pureisutēshon Surī; resmî olarak PS3 şeklinde kısaltılır), Sony Computer Entertainment tarafından üretilen ve PlayStation 2'nin ardından gelen PlayStation serisinin üçüncü video oyunu konsolu.
PlayStation 2: PlayStation 2 (PS2), PlayStation'dan sonra Sony Computer Entertainment'in ürettiği ikinci video oyunu konsoludur.
PlayStation Portable: PlayStation Portable ya da kısaca PSP Sony'nin, 12 Aralık 2004'te çıkardığı taşınabilir video oyun konsolu. Gelişmeye açık olmakla beraber Homebrew (Ev yapımı) adı verilen yazılımların çalıştırılmasına, Sony tarafından destek verilmemektedir. Oyunun yanı sıra, müzik dinlenmesine ve film izlenmesine olanak sağlayan konsol, yazılımın yükseltilmesi ile internetede bağlanmaya olanak sağlamaktadır. Müzik dinlemek için hafıza kartına şarkıları yüklemek gerekirken, UMD denilen disklere yüklü filmler de izlenebilmektedir. Kablosuz internet ile internet sitelerini gezmek mümkündür.
PlayStation Network: PlayStation Network (kısaca PSN), çevrimiçi çok oyunculu oyun ve dijital medya ulaştırma servisidir ve PlayStation 3 ve PlayStation Portable video oyunu konsolları için Sony Computer Entertainment tarafından oluşturulmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir