Poweriso Ne İşe Yarar

Sponsorlu Bağlantılar
ama bence cevap downloads poweiso poweriso program 2 tamam veya Poweriso Ne İşe Yarar Power İso İle İso Dosyası Açma poweriso ne işe yarar power iso ile iso dosyası a..Iso Ve Bın Dosyalarını Açmaya Yarıyan Program Powerıso

arkadaşlar öncelikle PowerISO ne işe yarar
powerıso genellikle açamadığımız BIN ve ISO dosyaları açar bu dosyaları açmanın bin tane yolu var ama en güvenilir yolu PoweISO ( Bence )

PowerISO – Reviews and free PowerISO downloads at Download.com

buyrun download linki açamadığınız dosya olursa konuya cevap olarak yazın

Bu Dosyaları nasıl açıcam ? :

önce dosyaları veya dosyayı rardan çıkarın sonra çıkan bin veya iso dosyasına girin birlikte aç gelicek ordan powerıso yu seçin sonra içindeki bütün dosyaları seçip aynı klasörün içine koyun ( eğer program 2-3 cd civarındaysa bütün cd leri böyle açın ) açamazsanıız ayrıntılı bi şekilde yardımcı olucam :tamam:

Etiketler: poweriso ne işe yarar power iso ile iso dosyası açma bin dosyası açan program iso dosyası açan program bin dosyalarını açan program powerıso ne işe yarar bin dosyasını acan program power iso ne işe yarar bin dosayası acan program nrg dosyalarını açan program power iso bin dosyası power iso ne yapar poweriso ile iso dosyası açma power iso ile bin dosyası açma nrg dosyasını açan program oyundaki bin dosyasını power iso ile açmak power iso bin dosyası açma imaj açan program power iso ile bin dosyası açmak
Hıristiyanlık: Hıristiyanlık ya da Hristiyanlık, Ortadoğu kökenli, tektanrılı, İbrahimi din. İsa'nın adına atfen İsevilik, memleketine atfen Nasranilik de denir.
Isengard: Isengard, J. R. R. Tolkien evreninde hayali yerdir
Isère: Isère [], Fransa'nın illerinden birisidir. İl, "La Tour-du-Pin" ve "Vienne" olmak üzere 2 yerleşime ayrılmıştır.
İsernia ili: İsernia ili, (İtalyanca: Provincia di Isernia) Güney İtalya'da Molise bölgesinde il. Merkezi ismini aldığı İsernia şehridir.
İsetnofret: II. Ramses'in Nefertari'den sonraki eşi ve Büyük Mısır Kraliçesidir. Güzel İset olarak da bilinir.
Faydacılık: Felsefede Faydacılık, hem iyinin teorisi hem de doğrunun teorisidir. İyinin teorisi olarak faydacılık refahcıdır (welfarist). İyi en fazla faydayı sağlayandır ve burada fayda zevk, tatmin veya bir nesnel değerler listesine göre tanımlanır. Bir doğru teorisi olarak ise faydacılık neticecidir (consequentialist). Doğru hareket bir şeyin uygulanabildiği ölçüde gerçek olduğu savına dayandırılmıştır. Eğer bir bilgi günlük hayatta işe yarıyorsa o bilgi doğrudur. Yaramıyorsa yanlıştır. Ampirizm ile yakın alakası olan bu felsefi akımı teorik düşüncenin tam tersi olarak nitelemek yanlış olmayacaktır.
Yararlı ekonomik ömür: Yararlı ekonomik ömür, bir varlığın bir veya daha fazla kullanıcı tarafından ekonomik olarak kullanılacağı tahmin edilen süre, ya da bir veya daha fazla kullanıcı tarafından ilgili varlıktan elde edilmesi beklenen üretim sayısı veya benzeri üretim birimini ifade eden iktisadi kavram.
Millî Cemiyetler: Millî Cemiyetler, I. Dünya Savaşı'nda yenilen Osmanlı'nin galip devletler tarafından işgalini ve savaş yıllarında Anadolu'dan sürülen gayrimüslim halkın geri dönmesini önlemek amacıyla kurulan dernek kuruluşlar ve topluluklara verilen ad.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir