Prof Dr Ahmet Demirkazık

Sponsorlu Bağlantılar
ahmet avrupa burada ceza dedi denetim dernek diye etik etti gerek giden iddia kanser tedavisi mucize sevil standart uzak uzun veya Prof Dr Ahmet Demirkazık Prof Dr Sevil Bavbek yurtdışında kanser tedavisi prof dr ahmet demirkaz..Kanser Tedavisi İçin Yurtdısına Gitmeyin!

Tıbbi Onkoloji Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. İdris Yücel, kanser hastalarını, internet üzerinden mucize ilaçlar diye satılan bitkisel ürünlerden uzak durmaları konusunda uyardı

Türkan Yılmazer’in haberi

Prof. Dr. Yücel, hastalara bağışıklık hücreleri nakledilmesi işleminin uzun yıllardır yapıldığını anlatarak, Çin’de gen tedavisi konusunda uygulanan yöntemi de eleştirdi. Prof. Dr. Yücel, gerek kanser hastaları gerekse yakınlarının basında yer alan ve henüz araştırma aşamasında bulunan veya bilimsel olmayan sözde tedavi yöntemlerine yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, “Kanserde standart tedavilerde Avrupa’dan daha iyiyiz. Türkiye kanser tedavisinde yurtdışına gitme aşamasını bitirdi. Halkımız bu konuda bize güvensin” dedi.

ÇİNLİLER ETİK DEĞİL

Dernek Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Demirkazık da, Çin’de uygulanan gen tedavisinin bilimsel olmadığını söyleyerek, “Gen tedavisi için Çin’e gitmeyin. Bu ülkede uygulanan yöntem tamamen ticari. Etik ve ahlaki de değil. Çin’de bu konuda kötü niyet var. Birçok ülkeye bu yöntem pazarlanmaya çalışıldı. Bu tuzağa düşen ülkelerden biri de Türkiye. Birçok hastamız Çin’e gitti. Bu tedaviye yönelik olarak daha önce Avrupa’da yapılan klinik çalışmalar başarısız oldu. Ayrıca bu yöntemle ilgili bugüne kadar herhangi bir dergide ne yazı yer aldı, ne de bir kongrede tebliğ sunuldu” dedi.

Dernek üyesi Prof. Dr. Sevil Bavbek ise “Çin’e giden insanların ceplerinden para vererek üzerlerinde ilaç denettiğini” iddia etti. Bavbek, kansere iyi geldiği öne sürülen birçok ürünün internet üzerinden satıldığını ve bu konuda bir denetim ve ceza olmadığını kaydederek, “Özellikle internet kullanıcıları büyük bir tuzağa düşüyor. Burada yer alan her şeyi denemeye çalışıyorlar. Tedaviden daha fazla parayı, içinde ne olduğunu ve zararlarını bilmediği bu tür ürünler için harcıyorlar” dedi.

Etiketler:yurtdışında kanser tedavisi prof dr ahmet demirkazık prof dr sevil bavbek yurtdışı kanser tedavisi prof. dr. ahmet demirkazık prof.dr.ahmet demirkazık yurtdisinda kanser tedavisi pr f .dr.e.sevil bavbek yurt disinda kansere icin bitkisel tedavi yurtdisi kanser tedavisi profesör sevil bavbek onkoloji tedavisi için yurt dişina gitmeye gerek var mi sevil bavbek prof.dr i ankaralı idris kanser tedavisi çin pekin kanser tedavisi kanserde yurtdısı tedavileri yurt dışında kaner tedavisi
Ahmet Necdet Sezer: Ahmet Necdet Sezer (d. 13 Eylül 1941, Afyonkarahisar), hukukçu ve devlet adamı. Türkiye Cumhuriyeti'nin onbeşinci Anayasa Mahkemesi başkanı ve onuncu Cumhurbaşkanıdır.
Ahmet Kaya: Ahmet Kaya (28 Ekim 1957, Malatya - 16 Kasım 2000, Paris), Türkiye'de 1980 ve 1990'larda çıkardığı albümler ve verdiği konserlerle tanınmış, anne tarafından Türk, baba tarafından Kürt kökenli şarkıcı ve besteci.
Ahmet Hamdi Tanpınar: Ahmet Hamdi Tanpınar (23 Haziran 1901; İstanbul – 24 Ocak 1962; İstanbul), çağdaş Türk romancı, öykücü ve şair.
Ahmet Adnan Saygun: Adnan Saygun, (Ahmed Adnan Saygun) (d. 7 Eylül 1907, İzmir – ö. 6 Ocak 1991, İstanbul). Klasik batı müziğinde yapıtlar vermiş bir Türk bağdarı, müzik eğitimcisi ve budun müzik bilimcisidir (etnomüzikolog).
Ahmet Mithat Efendi: Ahmet Mithat (d. 1844; Tophane, İstanbul - ö. 28 Aralık 1912, İstanbul), Türk yazar, gazeteci ve yayıncı.
Demirkazık Dağı: Demirkazık, Niğde'de Aladağlar bölgesinde yer alan, 3756 metre yüksekliğindeki dağdır. Uzun süre Aladağların en yüksek dağı olarak bilinmesine karşın yapılan araştıma ile en yüksek dağın Kızılkaya olduğu tespit edilmiştir.
Demirkazık (anlam ayrımı): * Demirkazık, yıldız.
Demirkazık, Mazgirt: Demirkazık, Tunceli ilinin Mazgirt ilçesine bağlı bir köydür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir