Real Player Video İndirme Gezginler

Sponsorlu Bağlantılar
arti basit da test dosya eden ek eski fark ipod real player realnetworks realplayer 10 sunan veya video downloader windows media xp sp3 yeni zaman Real Player Video İndirme Gezginler real player video indirme real player video indirm..Realplayer 10 İle Herhangi Bir Siteden Video İndirme

ilk önce realplayeri indiriyoruz

DOWNLOAD

yükledikten sonra siteye girip imleci videonun üstüne getirdiğin zaman üst download yazıyo.tıkladığında my librarlye geliyo

Real Player 11 Plus Web Video İndirme Eklentisi

Real Player 11 Plus Web Video İndirme Eklentisi

REALPLAYER V.11.0.446PREMİUM XP- VİSTA DA TEST EDİLMİŞ PREMİUM OLARAK ÇALIŞAN SON SÜRÜMÜDÜR… PROGRAMIN WEB VİDEO DOWNLOADER EKLENTİSİYLE LİNK KOPYALA YAPIŞTIR YAPMADAN DİREKT OLARAK VİDEOLARI İNDİRİP VİDEO ARŞİVİ OLUŞTURABİLİR BUNLARI CD-DVD YE YAZDIRABİLİRSİNİZ. BUNLAR TABİKİ REALPAYERİN BİR ÇOK ÖZELLİĞİ YANINDAKİ ÖNE ÇIKAN ARTI ÖZELLİKLER.. PROGRAMIN PREMİUM ACTİVATÖRÜ XP SP3 VE VİSTA ULTİMATE SP1 DE TEST EDİLMİŞ VE ÇALIŞMAKTADIR

RealNetworks’ün dünyaca ünlü multimedya dosya oynatma yazılımı RealPlayer’in 11 numaralı yeni sürümü yayınlandı. Eski sürümlere göre tamamen farklı bir yapıya sahip olan yeni sürüm sadece Real Media dosyalarını değil Windows Media, QuickTime gibi endüstri standardı olmuş popüler video formatlarını da okuyabiliyor.

Web’in artan etkinliğini ve bilgisayar kullanıcılarının güçlü bir eğilimle web ile entegre olabilen yazılımlara yöneldiğini fark eden RealNetworks yeni sürümü basit bir masaüstü yazılımı olmaktan öte internet video kaynakları ile de etkin biçimde kullanılabiliyor. Yazılım kurulduktan sonra YouTube’a girildiğinde bir video açık iken beliren Download this Video butonu sayesinde izlenen bir videonun sabit diske kaydedilmesi mümkün oluyor.

Flash Video desteği de eklenen yeni sürümün ücretsiz versiyona göre ek özellikler sunan Plus versiyonunda videoları CD veya DVD’ye kaydedebilme seçenekleri de sunuluyor. Yakın zamanda hazırlanması planlanan güncelleme sayesindeyse yeni RealPlayer başta iPod olmak üzere video oynatabilen mobil cihazlarla da uyumlu olarak çalışabilecek. Plus sürümü 30 dolar karşılığında satın alınabilecek yeni RealPlayer şimdilik sadece Windows’ta kullanılabilecek. Macintosh kullanıcılarının RealPlayer’ı ise bu yılın sonlarına doğru hazır olacak.

Etiketler:real player video indirme real player video indirme gezginler real player nasıl video indirilir herhangi bir siteden video indirme real player ile nasıl video indirilir gezginler real player video indirme real player video downloader gezginler real player 10 indir gezginler real player video download gezginler bir siteden video indirmek real player downloader indir gezginler real player ile video indirmek realplayer video dosyaları indir real video downloader gezginler
Player versus environment: Player versus environment (kısaltma olarak PvE veya diğer bilinen adıyla Player versus monster, PvM), Uluslararası kabul edilmiş bir oyun terimidir.
Player versus player: Player versus player (kısaltma olarak PvP veya PK), uluslararası kabul edilmiş bir oyun terimidir. Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunlarında sıkça kullanılır.
Video oyunu: Video oyunu, bilgisayar veya oyun konsolu gibi görüntü sinyali gönderen bir video ile görsel bir kullanıcı arayüzü (televizyon, monitör vs.) kullanılarak oynanan oyun türü.
Videoton FC: Videoton FC bir Macar futbol kulübüdür. Székesfehérvár'da kurulmuştur. 2010-2011 sezonunda ilk defa Macaristan Ligi şampiyonu olan kulübün Avrupa'daki en büyük başarısı ise 1984-85 sezonunda UEFA Kupası'nda final oynamasıdır.
Video oyunu konsolu: Oyun konsolu, bilgisayar harici televizyon bağlantısı yoluyla oyun oynama imkânı veren veri tabanı bilgisayar kökenli eğlence cihazıdır.
Video klip: Video klip reklamsal ya da sanatsal amaçlarla çekilen, görüntüyle sesin bütünleştirilmesiyle oluşturulmuş kısa filmdir.
İndirme yöneticisi: İndirme (download) yöneticileri, bilgisayarınıza dosya ve benzeri içerikleri indirebilmek için geliştirilmiş yazılımlardır.Dünya ağına bağlanabilen internet tarayıcıların(web browser) kendi indirme yöneticileri de vardır.
İndirme yöneticileri listesi: * Aria [http://aria.rednoah.com/]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir