Reklamsız Yasak Sitelere Programsız Reklamsız Giriş

Sponsorlu Bağlantılar
ama basit bir bu cgi proxies diye diziizle olur proxy sitere siz ya youtube Reklamsız Yasak Sitelere Programsız Reklamsız Giriş Başka Bir Ülkeden İnternete Girmek farklı ükeden gibi nete girmek reklamsız yasak sit..Arkadaşlar Youtube Ve Kapatilan Tüm Sitelere Girmenin Basit Yolu

Öncelikle YOUTUBE kapatıldı. Arada bir açılıp yine kapatılıyor. Ya da diziizle.com bu site de kapatıldı. Tüm sinema filmleri bu sitede yayınlanıyor diye. Ve milyonlarca site kapatıldı. Ama siz bu sitere girebilirsiniz. Nasıl mı? İşte:

http://proxy.org/cgi_proxies.shtml

Bu siteden IP numaranızı değiştirip başka bir ülkeden bağlanıyormuş gibi yapabiliyorsunuz. Üstelik türkiyede açılmayan tüm siteleri de. Hatta başka IP numaraları ile de açamadığınızı.

AYRINTILI BİLGİ: www.sadonsedeno.azbuz.com

:uyarı::uyarı:&);););););););););););)
N’OLUR + REP ÇOK GÖRMEZSİNİZ Dİ Mİ?:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Etiketler:farklı ükeden gibi nete girmek reklamsız yasak sitelere programsız reklamsız giriş başka bir ülkeden internete girmek youtube başka siteden giriş
Yasak Bölge 9: District 9, Neill Blomkamp tarafından yönetilen bilimkurgu filmidir. Film Güney Afrika Cumhuriyeti'ndeki Johannesburg kentinde çekilmiştir.
Yasakmeyve: Yasakmeyve, 2003'ten beri Türkiye'de Komşu Yayınları tarafından yayımlanan iki aylık şiir dergisidir.
Yasak İlişki: Yasak İlişki (İngilizce adı: The Bridges of Madison County) Robert James Waller'ın çok satan romanından uyarlanan 1995 ABD yapımı romantik-drama filmidir. Film Amblin Entertainment, Malpaso Productions ve Warner Bros tarafından yapıldı. Filmin yönetmeni ve yapımcısı Clint Eastwood, ortak yapımcısı Kathleen Kennedy ve uyarlama senaryonun yazarı Richard LaGravenese'tir. AFI 100 Yıl...100 Tutku listesinde 90. sırada yer alan Yasak İlişki ayrıca Cahiers du Cinema'nın düzenlediği bir ankette Elveda Güney ve Carlito'nun Yolu filmleri ile birlikte 1990'ların en iyi filmi seçildi.
Yasak Krallık: Yasak Krallık (İng:The Forbidden Kingdom) Rob Minkoff’un yönettiği ve Jet Li, Jackie Chan, Michael Angarano ile Yifei Liu’nun oynadığı, 2008 yılında gösterime giren film.
Yasak Orman: İngiliz yazar J.K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter serisindeki kurgusal mekanlardan biridir.Hogwarts' ın yanında, Hagrid'in kulübesinin yanındadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir