Ruble Kac Dolar

Sponsorlu Bağlantılar
abd bu dana dolar ekonomik ilk medvedev petrol ruble rus rusya vedomosti Ruble Kac Dolar Bir Dolar Kaç Ruble 1 ruble kaç tl ruble kac dolar bir dolar kaç ruble..Ruble, Dolar Karşısında Her Gün Değer Kaybediyor

Rekor seviyede yükselen petrol fiyatları sayesinde tarihinin en parlak ekonomik dönemini yaşayan Rusya, küresel ekonomik krizle birlikte petrol fiyatlarının keskin bir şekilde düşmesi yüzünden 10 yıl sonra ilk defa resesyonla yüz yüze geldi.

Rus rublesi bugün de dolar karşısında 50 kapik (yüzde 1,3) oranında değer yitirerek, geçen yıl 23,50 ruble olan 1 ABD doları 32,7 seviyesine kadar yükseldi.

Rusya Devlet Başkanı Dimitriy Medvedev dana önce yaptığı açıklamada, ruble için “kırmızı hattın” 31-32 ruble olduğunu açıklamıştı.

Rus ekonomi gazetesi Vedomosti bugün Rus parasının değer kaybını “Rubleden Kaçış” başlığıyla okuyucularına duyurdu.

Merkez Bankası daha önce dolar karşısında rublenin değerini korumak için piyasadan alım yaparken, geçen yıl sonunda bu kararını değiştirerek rublenin dolar karşısında kontrollü bir şekilde değer kaybetmesine izin vermişti.

Etiketler:1 ruble kaç tl ruble kac dolar bir dolar kaç ruble rusya da dolar kac rubley yüz dolar kaç ruble yapar 50 ruble kaç tl rusyda dolar kaç ruble dolar kac ruble bugun bugun rusyada dolar kac ruble ruble kaç kaç usd
Dolar işareti: $ işareti, aşağıdaki para birimleri için kullanılan birim sembolüdür.
Dólar: Dólar, İspanya'nın on yedi özerk bölgesinden, ülkenin güneyinde en fazla nüfusu sahip bulunan Endülüs otonom bölgesine bağlı sekiz eyaletten biri olan Granada'ya bağlı 168 belediyeden biridir.
Dolar (anlam ayrımı): * Dolar - Para birimi
Dolarizasyon: Dolarizasyon, bir ülkede yaşayanların yabancı para birimlerini kendi paraları yerine ve/veya paralel olarak kullanmaları durumudur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir