Rüyada Evde Kum Görmek

Sponsorlu Bağlantılar
azaba bazen ekin ite kum mali yeni bir Rüyada Evde Kum Görmek Rüyada Beyaz Kumla Ev Yapmak rüyada kum görmek rüyada evde kum görmek rüyada be..Rüyada Kum Görmek

Rüyada görülen kum, maldir. Çok kum, din ve dünyaca mesguliyettir. Bir kimse rüyada elini kum içinde görse, dünya islemden bir seye karismasina isarettir. Kumun çok olmasi tabirde azaba isarettir. Bir kimse rüyada kumu toplayip biriktirdigini yahut üzerine aldigini görse, o adam mali biriktirir ve hayra sarfeder. Kendisini kum içinde yürüyor görse, o adam mali biriktirir ve hayra sarfeder. Kendisini kum içinde yürüyor görse, kumun azligi ve çoklugu nisbetince din ve dünya mesgalelerinden bir sey ite ugrasir. Bazen de kum içinde yürümek aldatmaya, ekin v.s. biçmeye isarettir. Kum, ölüm ve hayata, zenginlik ve tembellige, bazen de kum içinde yürümek üzüntü, keder, düsmanlik ve zulme isarettir. Rüyada kadinin kum içinde yürümesinde hayir yoktur. Bu rüya onun uzun boylu kocasiz katmasina isarettir. Erkegin kum içinde güçlükle yürümesinin tabiri de böyledir. Kirmizi kum, issiz kimse için güzel bir mevki, beyaz kum, müneccimler için riziktir. San kum, bazen hastanin tövbesine ve isyandan dönmesine isarettir, Bazen de san kumu yüklenmek hastaliga isarettir.

Rüyada Sevgili Görmek

Sevgili
Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski bir sevgili ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.
Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır. Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.
Rüyada sevgilinizi görmek, sevgilisi olanlar için ayriliga, olmayanlar için yeni bir sevgili edinecegine; sevgilinizle, aranizda tartisma çikarak ayrildiginizi görmek, bir rakibinizin sevgilinizi sizden alacagina isarettir.
Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

Etiketler:rüyada kum görmek rüyada evde kum görmek rüyada beyaz kumla ev yapmak rüyada evin içinde kum görmek rüyada beyaz kum görmek rüyada temiz kum görmek rüyada ayakkabının içinde kum görmek rüyada kumlu yol görmek rüyada ayakkabinin i ruyada kumlu yolda yurumek rüyada kum görmek ne anlama gelir rüyada ayakkabıda kum görmek rüyada elma kum ve görmek rüyada evin içine kum dolması rüyada beyaz temiz kum ve çölgörmek rüyada kumsal görmek ruyada beyaz kum gormek rüyada ayakkabıdan kum çıkarmak rüyada yola kum sermek rüyada evin kum dolması

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir