Rüyada Karısının Aldattığını Görmek

Sponsorlu Bağlantılar
bini derin evi polis sanan ya Rüyada Karısının Aldattığını Görmek Ruyada Kocasinin Aldattigini Gormek ruyada kocanin aldattigini gormek rüyada karısının..Eşi Rüyasında Aldattı

Rüyasında aldatıldığını gören öfkeli koca kendini kaybetti. Bıçağı kaptığı gibi karısına saldırdı.
Kıskanç koca, rüyasında kendisini aldattığını gördüğü eşini 22 yerinden bıçaklayıp kaçtı. Kadın yaşam savaşı verirken, öfkeli koca, babasını dövdüğünü öne sürdüğü bir adamı da öldürdü.
Avcılar’da ayakkabıcı Sezai Kargı (24), rüyasında kendisini aldattığını gördüğü eşi Ebru Kargı’ya (27) banyo yaparken bıçakla saldırdı. 22 yerinden bıçakladığı eşinin öldüğünü sanan koca, bıçağı eşinin kulağına saplayarak kaçtı. Sesleri duyan komşuları tarafından hastaneye kaldırılan, boynunda, yüzünde, göğsünde ve kulağında derin yaralar bulunan bir çocuk annesi kadının tedavisi sürüyor.
Hızını alamadı ve babasını döveni öldürdü
Polis, Sezai Kargı’yı yakalamak için Zeytinburnu’ndaki babasının evi civarında önlem aldı. Bu sırada yakında bulunan boş arazide, Erkan Sarıgül’ün (32) cesedi bulundu. Sarıgül’ün de Sezai Kargı tarafından bıçaklandığı ortaya çıktı. Baba evinde yakalanan Sezai Kargı’nın eşinin öldüğünü sanarak “Nasıl olsa bir kişiyi öldürdüm. Biri de bir bini de” diyerek daha önceden babasını döven Erkan Sarıgül’ü de bıçakladığı anlaşıldı.

Etiketler:ruyada kocanin aldattigini gormek rüyada karısının aldattığını görmek ruyada kocasinin aldattigini gormek karısının kendisini aldattığını görmek rüyanda kocanın seni aldattığını görmek aldatan komşu hikayeler rüyada kocasının aldattığını görmek rüyada kocanın aldattığını görmek Ruyada karinin aldattini gormek ruyada kocasinin onu aldattini gormek mustafa erdogan aldatti ruyadakocasının aldattını gormek ruyada esinin aldattığını sanmak rüyada eşin hanımına bıçakla saldırması rüyada kocasının komşu ruyada kiz arkadasini aldatirken gormek esinin rüyada karisinin kendisini aldattigini görmek ruyada karisinin kendini aldattini gormek rüyanda karının ve arkadasının senı aldattıgını gormek ruyasında karısının aldattığını görmek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir