Rüyada Lahana Sarması Görmek

Sponsorlu Bağlantılar
baska bir bu elde evine gelecek hafif insanlar kalbi sarf sorun ticaret Rüyada Lahana Sarması Görmek Rüyada Lahana Dolması rüyada beyaz lahana görmek rüyada lahana sarması g..Lahana Görmek

Kaba yaratılışlı, taş kalpli bir kimseye, hoş olmayan şeylere, Elinde lahana yaprakları görmek, elde ettiği şeye yumuşak bir yöntemle nail olacağına delalet eder.
Rüyada lahana hayatınızda birçok sıkıntı yaşayacaksınız demektir. Eğer lahana yeşilse, aşk yaşamınız altüst olacak; evliyseniz, eşiniz size ihanet edecek ve sizi çok üzecek demektir.
Rüyada lahana hayatınızda birçok sıkıntı yaşayacaksınız demektir. Eğer lahana yeşilse, aşk yaşamınız altüst olacak; evliyseniz, eşiniz size ihanet edecek ve sizi çok üzecek demektirHayatınızda birçok sorun yaşayacaksınız. Eğer lahana yeşilse aşk hayatınız alt üst olacak. Evliyseniz, eşinizin ihanetine uğrayacak, çok üzüleceksiniz.
Arka arkaya gelecek para, devamlı büyük gelir olarak yorumlanır.
Rüyada lahana görmek gizli mala ve sirra delalet eder. Lahanayi alip keserek yedigini gören, baskalarinin sirlarini ögrenmege çalisir, eline gizli mal geçer. Lahana yapraklarinin sararmis oldugunu gören, hafif bir hastaliga yakalanir ve sakladigi paradan bu hastaliktan kurtulmak için sarf eder. Bahçeden bir lahana kesip evine getiren sir saklamakla taninir. Bir baska rivayete görede: Rüyada lahana görmek kalbi kati kaba bir adama isarettir. Bir kimse rüyada elinde lahana yapraklan oldugunu görse, istedigini elde edecegine isarettir. Lahana görmek bütün insanlar ve bahusus ticaret ehli için hos degildir. Lahanalari pazara götürenleri görmek, siddete isarettir.
Hayatınızda birçok sorun yaşayacaksınız. Eğer lahana yeşilse, aşk hayatınız altüst olacak. Evliyseniz, eşinizin ihanetine uğrayacak, çok üzüleceksiniz.

Etiketler:rüyada beyaz lahana görmek rüyada lahana sarması görmek rüyada lahana dolması rüyada kara lahana görmek rüyada lahana görmek rüyada beyaz lahana sarması görmek rüyada mor lahana görmek rüyada lahana sarmak rüyada lahana dolması görmek rüyada lahana dolması yemek rüyada kırmızı lahana görmek rüyada sarma görmek rüyada kara lahana sarması görmek rüyada lahana sarması yemek ruyada beyaz lahana gormek rüyada beyaz lahana yemek rüyada sarma sarmak rüya tabiri beyaz lahana r üyada sarma görmek rüyada lahana dolması sarmak
Lahana kelebeği: Lahana kelebeği (Pieris brassicae), en yaygın kelebek türlerinden olan bu kelebeğin kanatları çok açık sarı renkte ve kanat uçları siyah lekelidir.
Lahana, Hayrabolu: Lahana, Tekirdağ ilinin Hayrabolu ilçesine bağlı bir köydür.
Plasmodiophoromycetes: Canlıların vücudu içinde parazit (endoparazit) olarak yaşan mantarları içerir. Zoosporları, uç kısımda, birbirine eşit boyda olmayan iki kamçı taşır.
Sarmaşıkgiller: Sarmaşıkgiller (Araliaceae), sarılıcı ve tırmanıcı bitkileri kapsayan bir çiçekli bitkiler familyasıdır.
Sarmaşık: Sarmaşık şu anlamlara gelebilir:
Sarmaşık, Türkeli: Sarmaşık, Sinop ilinin Türkeli ilçesine bağlı bir köydür.
Sarmaşık, Hayrat: Sarmaşık, Trabzon ilinin Hayrat ilçesine bağlı bir köydür.
Sarmaşık, Bilecik: Sarmaşık, Bilecik ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir