Rüyada Misket Bulmak

Sponsorlu Bağlantılar
misket ya Rüyada Misket Bulmak Rüyada Misket Oynamak rüyada misket görmek rüyada misket bulmak rüyada m..Rüyada Misket-bilye Görmek

Rüyada misket(bilye) görmek ya da oynamak; huzur ve mutluluğa delalet eder.

Etiketler:rüyada misket görmek rüyada misket bulmak rüyada misket oynamak rüyada bilye rüyada bilye oynamak rüyada bilye görmek rüya tabirleri bilye rüyada misket bilye görmek rüyada misket görmek ne demek rüyada bilya rüyada renkli bilye görmek rüyada misket toplamak rüyada renkli bilye rüya misket görmek rüyada 3 renki misket görmek rüyada bilye görmek ne demek rüya da misket toplamak rüyada renkli misket görmek rüyada yerden misket toplamak misket görmek
Misket limonu: Misket limonu (diğer adıyla: "Lim", diğer bir deyişle “limon”, “misket limonu” ya da “küçük limon”, Arapçadan ليمون laymūn ve Farsçadan ليمو límu) koyu yeşil bir renge sahiptir, citrus ailesinden gelir ve limondan fark edilir oranda küçüktür.
Misket bombası: Salkım bombası olarak da adlandırılan misket bombası, “bomba içinde bomba” olarak biliniyor. Hedefe atıldığında ana bomba infilak edince içindeki misket büyüklüğündeki minik bombacıklar dağılarak çevreye saçılıyor ve arka arkaya patlıyor.
Misket tüfeği: Misket tüfeği (Fransızca: Mousquet), ağızdan doldurmalı, yivsiz, tek namlusu olan uzun bir ateşli silahtır.
Misket düzeni: Bağlamada kullanılan düzenlerden biri. Adını bu düzende icra edilen en güzel ve tanınmış eserlerden biri olan "Misket oyun havası"ndan alır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir