Rüyada Trenle Yolculuk Yapmak

Sponsorlu Bağlantılar
hastalik kisa tercih tren Rüyada Trenle Yolculuk Yapmak Rüyada Beyaz Tren Görmek rüyada tren görmek rüyada trenle yolculuk yapmak r..Rüyada Tren Görmek

Seyir halinde katar ( tren) görmek iş ve dünyalığın yolunda olmasına, niyet ve amelde dürüstlük ve doğruluğa, Tren yolculuğu yapmak refah içinde yaşamaya, kumuşuluk ilişkilerine önem vermeye, Raydan çıkmış tren görmek sapık kimseye yahut yanlış davranışllara ve itikat bozukluğuna delalet eder.

Rüyada tren görmek; işinizde ilerlemek için iyi bir fırsatın olacağına, trende birisini görmek; arkadaşlarının yardımı ile rüya sahibinin iyilik göreceğine, bilmediği yolculuklarda trende olmak; çok önemli sonuçlar alınacak bir toplantıya davetiye alınacağını gösterir.

Rüyada tren görmek; iş yaşamınızda yükselme fırsatının ortaya çıkacağına işarettir. Trende birisini görmek; arkadaşlarının yardımı ile işlerinde başarı kazanacağına yorumlanır. Bilmediği bir yere tren yolculuğu yapmak çok yarar sağlayacak bir davete yorumlanır.

Kişi trene uzaktan bakıyorsa haber alır. Trenin içinde ise sıkıntıdır. Kişi trende ateşçi ise zengin olacak demektir.

Rüyada bir trende seyahat etmekte oldugunuzu görmeniz, kisa bir yolculuga çikarak, kazanç elde edeceginize isarettir. Trenin bozulup yolda kaldiginizi görmek, hafif bir hastalik geçireceginize; yolda bir tren kazasi ile karsilasmak, bir tartismada sahitliginize basvurulacagina delalet eder.

Rüyada Ray Görmek

Ray
Demiryolu ve ray görmek orta yolu tercih etmeye, her türlü aşırılıktan ırak durmaya, Yalnız başına ray görmek, bir maksada ulaşmak için gerekli unsurların eksik olduğuna delalet eder.
Rüyada tren rayı görmek, çok uzun bir yolculuğa çıkacağınızı gösterir.
Rüyada tren rayı gören, çok uzun bir yolculuğa çıkacak demektir.
Rüyada tren istasyonunda bulundugunuzu ve tren raylarinin uzayip gittigini görmeniz, önemli bir is için bir yolculuk yapacaginiza delalet eder. Raylar üzerinde tren görmek hayirlidir ve isinizin çabuk olacagina delildir. Bazilarina göre; rüyada bir demir yolu rayi görmek, karayolu ile yapacaginiz bir yolculuga delalet eder. Tren yolu üzerinde yürümek küçük bir tehlike atlatacaginiza isarettir.

Etiketler:rüyada tren görmek rüyada trenle yolculuk yapmak rüyada beyaz tren görmek ruyada tren gormek rüyada tren yolculuğu rüyada görülen tren kumuşuluk ne demek ruyada tren görmek Rüyada tiren görmek rüyamda sürekli tren görmek rüyada trene carpmak rüyada sari renkte tren görmek rüyada gece treni dini rüya tabirleri sari tren gormek dini rüya tabirleri sari tiren rüyada trende yolculuk yapmak rüya da tren görmek rüyada trene görmek rüyaada tren görmek rüyada tren çarpması görmek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir