Rüyada Uçağın Düştüğünü Görmek

Sponsorlu Bağlantılar
giden veya Rüyada Uçağın Düştüğünü Görmek Rüyada Ucak Düşmesi Görmek rüyada uçak düştüğünü görmek rüyada uçağın düştüğü..



Rüyada Uçak Düşmesi

Rüyada bir uçağın veya balonun yavaş yavaş yükseldiğini gören, aynı şekilde yüksek bir makama çıkar yahut hayır ve menfaat görür. Dosdoğru giden bir uçak, muvaffakiyete işarettir. Uçağın yavaş yavaş indiğini görenin, durumu bozulur ve yalnız kalır. Uçağın arıza yüzünden düşmesi, bir suç sebebiyle azledilmektir. Uçak yaptığını veya satın aldığını gören, başarısının sebeplerini hazırlar. Uçak satmak; bu yorumun tersidir.
Son devir tabircilerinden birine göre uçağa binmek; şöhret için tehlikeye atılmak, inmek; tehlikeden kurtulmaktır.
Uçakla havada türlü türlü oyunlar yapan, cesur olur.
Balon ve uçağın havada dosdoğru gittiğini görmek, hükumetin adaletli davrandığına, işlerin adil yürütüldüğü-ne işarettir. Bir rivayete göre rüya sahibinin işlerinde ve hususi hayatında doğruluk ve başarıdır. Balon ve uçağın parçalanması bir felaketin meydana geleceğine delalettir.

Etiketler:rüyada uçak düştüğünü görmek rüyada uçağın düştüğünü görmek rüyada ucak düşmesi görmek rüyada uçak düşmesi rüyada düşen uçak görmek rüya tabirleri uçak düşmesi rüyamda uçak düştü rüyada uçak düşmesi ne demek ruyada ucak dusmesi uçak düşmesi rüya rüyada ucak düsmesi rüyada uçak düştüğünü görmek ne demek rüyada uçagın düştüğünü görmek ruyada ucak dustugunu gormek uçak düştüğünü görmek rüya tabiri uçak düşmesi rüyada ucak düstügünü görmek rüyada uçağın düşmesini görmek ruya tabirli uçak duşmesi ruya tabirleri ucak dusmesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir