Rüyalara Daldım Senin İçin Hatıralar Topladım Bir Sürü

Sponsorlu BağlantılarRüyalar – Ercüment Vural

Rüyalar – Ercüment Vural

Rüyalara daldım senin için
Hatıralar topladım bir sürü
Kapılar, odalar açtım yavaşça
Ne yaptıysam ah kapatamadım

Rüyalara daldım senin için
Seni aradım her yerde
Tuhaf bir telaşım vardı üstümde
Kaybettim sandım seni

Rüyalar rüyalar ahh bu rüyalar
Geceler bitmez sensiz rüyalar
Aklımı çeler, koynuma girer
Kokunla yandığım bitmez rüyalar

Şeytana uyar koynuma girer
Canına yandığım sonsuz rüyalar..

Rüyalara Daldım Senin İçin

Etiketler:rüyalara daldım senin için rüyalara daldım senin için hatıralar topladım bir sürü rüyalara daldım senin için dinle ercüment vural rüyalar şarkı sözü rüyalar rüyalar ah bu rüyalar dinle ercüment vural rüyalar sözleri rüyalar daldım senin için akor ercüment vural rüyalar söz yazarı rüyalar ercüment vural sözleri kimin rüyalara daldım senin için sözleri rüyalara daldım senin için seni aradım her yerde rüyalar ercüment vural sözler ercüment vural rüyalara daldım senin için dinle ercüment vural rüyalara daldım senin için ercüment vural rüyalar şarkı sözü kimin ercüment vural rüyalar dinle ruyalara daldım rüyalara daldım senin için ercüment vural ercument vural ruyalar sarki sozu
Seninle Bir Dakika: Seninle Bir Dakika, Eurovision Şarkı Yarışması'na 1975 yılında ilk kez katılan Türkiye'nin yarışma parçasıdır.
Senin İçin: Senin İçin, bir Alpay albümü.
Seninki Kaç Para?: Seninki Kaç Para?', yönetmenliğini Hakkı Görgülü’nün yaptığı 2012 Türk komedi, aksiyon filmidir. Film 09 Mart 2012 tarihinde gösterimdedir.
İçindeki Yabancı: İçindeki Yabancı 2007 ABD-Avustralya ortak yapımı filmdir. Özgün adı The Brave One dır. Senaryosunu Roderick Taylor ve Bruce A.
İçinde Aşk Var: İçinde Aşk Var, Işın Karaca'nın ikinci solo albümü. 19 Aralık 2004'te piyasaya çıktı. 1 tane de kendi bestesisin bulunduğu albümde Sezen Aksu, Aysel Gürel, Suat Suna, Ümit Sayın gibi isimlerin beste ve sözleri bulunmaktadır.
Drizzt Do'Urden: Drizzt Do'Urden Unutulmuş Diyarlar (Forgotten Realms) kurulumunda yer alan hayali bir kahramandır. Irkı olan drow'ların şeytan ve kötülük dolu adetlerini reddederek Karanlıkaltı'ndan (Underdark) ayrılmış ve yeryüzünde yaşamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir