Saç Örgüsü Nasıl Örülür

Sponsorlu Bağlantılar
bir edwards kalan makine malcom olm sol tarafa Saç Örgüsü Nasıl Örülür Balık Sırtı Nasıl Örülür Anlatımlı balık sırtı nasıl örülür resimli anlatım saç örgüs..Balık Sırtı Saç Örgüsü Nasıl Örülür Resimli Anlatim

Balık sırtı saç örgüsü nasıl örülür
balık sırtı nasıl örülür – balık sırtı örgü

Balık sırtı saç örgüsü nasıl örülür?
Balıksırtı saçlar bu sene çok revaçta..Bunu yapmak için işte size ipuçları;
*Yumuşak yapılı ürünler saçtaki ekstra parlaklığı alıyor. Önce bu tarz ürünlerden birini sıkın, ardından seçeceğiniz modele göre saçı ikiye ayırın. Bir taraftaki saçları üçer santimlik tutamlara ayırın ve tepeden örmeye başlayın.
*Örmek için elinize aldığınız saç tutamını tekrar ikiye ayırın. Dışardan 1–2 santimlik bölümü alarak sol tarafa geçirin ve saçın sağ tarafındaki tutamla kaynaştırın. Sağdan sola bu işlemi tekrarlayın. Böylece yukarıdan aşağıya balıksırtı oluşmaya başlar. Bu örgü tarzını saçın diğer tutamları için de yapmayı unutmayın.
*Saçın en ucunda iki- üç santimlik bir alanı örmeyin. Ve oradaki saçı ince bir toka veya lastikle tutturun. Örgünün dış taraflarındaki saçları dağınık bir görüntü için çok zorlamadan çıkarın. Ve üzerine saç spreyi sıkın.
*Daha klasik bir görüntü için yaptığınız örgüyü topuz şeklinde ensede toplayabilirsiniz. Örneğin Amanda Weekley’de böyle örgüler tercih edilmişti. Bu tarzı benimseyecekseniz önce saça tam volüm veren bir köpük sıkın. Bu hem hacim verir hem de saçı kalınlaştırır. Ardından ise makine ile kurutun. Bu tarzı benimseyen Malcom Edwards, saçı önce atkuyruğu seklinde topladığını ve tepede kalan saçları mümkün olduğu kadar yumuşak ve basık tuttuğunu söylerken topuzun etrafında döndürülen örgünün dağılmaması için kesinlikle tel tokaya ihtiyaç olduğunu vurguluyor.
İpuçları ve öneriler:
– Merdiven örgünün yarattığı dağınık görüntüden korkmayın. Çünkü farkı yaratan esas bu karmaşa.
– Uzun saçlarda birkaç örgü çok sık duruyor.
– Abartılı olmak istemiyorsanız; saç aksesuarı kullanmayı unutun! Çünkü bu saç yeteri kadar detaya sahip.
– Aynı zamanda çok özgür kullanabileceğiniz bir model; ister tek, ister yanda, ister ortada…


İtina İle Ferrari Örülür


Etiketler:balık sırtı nasıl örülür resimli anlatım saç örgüsü nasıl örülür balık sırtı nasıl örülür anlatımlı balık sırtı nasıl örülür resimli dağınık kılçık örgü saç balık sırtı saç örgüsü resimli anlatım balık sırtı saç örgüsü video balık sırtı nasıl örülür videosu balık sırtı saç örgüsü nasıl örülür balık sırtı yazılı anlatım kendi saçına balık sırtı nasıl örülür saçımı nasıl toplayabilirim balık sırtı nasıl örülür şemalı balık sırtı nasıl örülür balık kılçığı saç modelleri tekli balık kılçığı nasıl örülür video tekli balık sırtı nasıl örülür video RESIMLI DETAY VEREK ANLAT SAC ÖRGÜ balık sırtı nasıl örülür görüntülü balık sırtı saç örgüsü nasıl yapılır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir