Sadece Aptallar 8 Saat Uyur İndir

Sponsorlu Bağlantılar
armstrong bu bunun da vinci daha fazla dostoyevski edison insan keops newton saat veya Sadece Aptallar 8 Saat Uyur İndir Sadece Aptallar 8 Saat Uyur Oku sadece aptallar 8 saat uyur özet sadece aptallar 8..Sadece Aptallar 8 Saat Uyur Özeti

Aklı başında olan hiçbir insan,
ömrünün üçte birini yastığa bağışlamaz.
Bu kitap
“Erişkin bir insan günde en az 8 saat uyumalıdır” palavrasını ve/veya önyargısını kırarak 8 saat uyumanın bir alışkanlıktan ibaret olduğunu öğretmektedir. 4 saat uyuyarak 8 saat uyumuş gibi zinde uyanmayı da anlatan kitap, bunun nasıl yapılabileceğini öğretmektedir.
Matematik diye bir şey var
60 yıl yaşadığı varsayılan sıradan bir insan, ömrünün 15 yılını çocuklukta, 15 yılını gıvır zıvır işlerde, 20 yılını da uykuda geçirmektedir ki bu hesapla geriye 10 yıl kalır. Ancak bu aynı sıradan insan, 8 saat yerine 4 saat uyursa, ömrünün sadece 10 yılını uykuda geçirecek ve böylece 10 sene daha fazla yaşamış olacaktır. Bunu başardığında ise sıradanlığı sona erecek ve sıradışı başarılar elde edecektir; çünkü sıradışı başarılar elde edenler tüm başarılarını bu ikinci 10 yıla borçludurlar. Keops, Da Vinci, Edison, Newton, Dostoyevski, Armstrong gibi…

Sadece Aptallar 8 Saat Uyur

Arkadaşlar sadece aptallar 8 saat uyur kitabının özetini bulabilir misiniz?lütfen çok acil….:uzgun:

Etiketler:sadece aptallar 8 saat uyur özet sadece aptallar 8 saat uyur indir sadece aptallar 8 saat uyur oku sadece aptallar 8 saat uyur kitap özeti sadece aptallar 8 saat uyur özeti japonlar kaç saat uyur aptallar 8 saat uyur özeti erdal demirkıran sadece aptallar 8 saat uyur indir erdal demirkıran sadece aptallar 8 saat uyur özeti japonlar günde kaç saat uyur çinliler kaç saat uyur aptallar 8 saat uyur indir aptallar sekiz saat uyur özeti sadece aptallar sekiz saat uyur özet okı sadece aptallar 8 saat uyur kitabı indir sadece aptallar sekiz saat uyur özeti sadece aptallar 8 saat uyur kitabı oku aptallar 8 saat uyur oku sadece aptallar 8 saat uyur kitabının özeti sadece aptallar 8 saat uyur download
Sadece Justice: "Poetic Justice", (İngilizce: Poetic Justice) 1993 yılında gösterime giren ve başrollerini Janet Jackson ile Tupac Shakur'un paylaştığı filmdir.
Genç Octavia: Octavia Minor (d. MÖ 70 civarı Nola? - ö. 11) Roma İmparatoru Augustus'un ablası ve Marcus Antonius'un dördüncü karısı.
İndira Gandhi: İndira Gandhi (d. 19 Kasım 1917 – ö. 31 Ekim 1984). Hindistan'da 2 defa başbakanlık yapmış politikacı.
İndirme: İndirme, bilgisayar ağlarında uzak bir sistemden yerel bir sisteme veri aktarımı yapmak anlamına gelir.
İndirgenme: İndirgenme (veya redüksiyon, Latince: reductio = geri getirme), bir atomun elektronu almasını sağlayan kimyasal tepkimedir.
İndirme yöneticisi: İndirme (download) yöneticileri, bilgisayarınıza dosya ve benzeri içerikleri indirebilmek için geliştirilmiş yazılımlardır.Dünya ağına bağlanabilen internet tarayıcıların(web browser) kendi indirme yöneticileri de vardır.
RISC: İndirgenmiş komut takımı bilgisayarı, (İngilizce: Reduced instruction set computer veya RISC), işlemcinin tasarım mimarisini ifade eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir