Sağlık Ve Çevre Konulu Uyarı Levhaları

Sponsorlu BağlantılarBu makalenin Sağlık Ve Çevre Konulu Uyarı Levhaları ile iligli olan sorularınızı gidereceğini düşünüyorum.

Sağlık ve Çevre Konulu Uyarı Levhaları

İsim:  buyuk-boy-levhalar.jpg<br />
Görüntüleme: 2595<br />
Büyüklük:  161,7 KB (Kilobyte)

İsim:  A5.jpg<br />
Görüntüleme: 2604<br />
Büyüklük:  55,7 KB (Kilobyte)

Etiketler:
Sağlık ocağı: Sağlık ocağı, sosyal devlet olmanın getirdiği ve gerekliliğini doğurduğu bir hizmettir. Gelişmemiş, gelişmekte, kalkınmakta olan bölgelerde veya nüfus bakımından çok fazla kalabalık olmayan bölgelerde kurulan ve birinci basamak sağlık hizmetleri veren kuruluşlardır.
Sağlıkevi: Kırsal bölgelerde coğrafya ve yol durumu göz önüne alınarak iki - üç bin nüfus için bir sağlık evi yapılmıştır.
Sağlık Bakanlığı: * Romanya Sağlık Bakanlığı
Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, ülkedeki tüm sağlık işlerinden sorumlu olan bakanlık.
Ekoloji: Ekoloji (veya çevre bilimi ya da çevrebilim), canlıların birbirleri ve çevreleriyle ilişkilerini inceleyen bilimdir.
Çevre mühendisliği: Çevre mühendisliği, doğal kaynakların kullanımı ve insan sağlığına uygun çevre koşullarının yaratılması ile ilgili mühendislik dalıdır.
Türkiye Cumhuriyeti Orman ve Su İşleri Bakanlığı: Türkiye Cumhuriyeti Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti hükûmetine bağlı olarak çalışan orman ve su işlerinden sorumlu bakanlıktır.
Çevrecilik: Çevrecilik, çevre hareketini destekleme veya katılmaktır.
Uyarıcı: Uyarıcı geçici olarak farkındalığı ve uyanıklığı artıran ilaçlar ya da maddelerdir. Genellikle etkinlikleri arttıkça yan etkileri de artar.
Vikipedi:Uyarı etiketleri: Uyarı etiketleri, maddelerde Vikipedi'ye uygun olmayan ya da muhtemel problemlere yol açacak bir durum olduğunda başvurulan, ya da Vikipedi'nin düzenlemesine yardımcı olan sıkça kullanılan şablonlardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir