Sahte İnsanlar

Sponsorlu Bağlantılar> Sahte Insanlar!…

Dost gözükür arkandan söverler,
Çıkarı olursa seni överler,
Fırsat bulursa acımadan döverler,
Sahte insanlardan koru kendini…

Menfaat uğrunda komşusunda yatar,
Dünya malı için dostunu satar,
Fakiri tanımaz, zengini tutar,
Sahte insanlardan koru kendini…

Güvenme dostum onun sözüne,
Tükürse de aldırmaz yüzüne,
Parmağını sokar bir gün gözüne,
Sahte insanlardan koru kendini…

İyilik yapıpta günaha girme,
Varını yoğunu önüne serme,
Ona güvenipte sırrını verme,
Sahte insanlardan koru kendini.

DİLBER

Etiketler:insanlar sahte sahte insanlar sahte insanlar için sözler sahte insan sahte insanlar sözler insanlar çok sahte sahtekar insanlar için sözler sahte insanlara sözler fake insan resımleri sahte ınsanlar ıcın facebook sozler sahte ınsan sahte insanlar icin sozler insanları sahtekar sahtekar insanlar şiir sahte insan resmi çok sahte insanlar siir sahte insanlar sahte insanlardan fake insan resimleri sahte insanlara şiir
Sahtekar (film, 2008): Sahtekâr 2008 yapımı film.Angelina Jolie'nin başrolde olduğu filmde John Malkovich, Geoff Pierson, Jeffrey Donovan, Jason Butler Harner, Colm Feore, Amy Ryan ve Michael Kelly'de rol almaktadır.
Sahtekarlar: Duplicity , Amerikan yapımı casus filmidir. Senaristliğini ve yönetmenliğini 2 Oscar adaylığı bulunan Tony Gilroy'un üstlendiği film, karışık bir dolandırma işini birlikte gerçekleştirmek için işbirliği yapan iki ortak casusun hikâyesini anlatıyor.
Sahtekar (film, 2006): Sahtekar 2006 yapımı bir film.
Sahte Kabadayı: Sahte Kabadayı, 1976 yapımı Türk filmi.
Sahte peygamber: Sahte peygamber veya yalancı peygamber; teolojide peygamber olduğunu iddia eden ancak o dinin veya aynı gelenekten gelen başka dinlerin inananları tarafından peygamberliği kabul edilmeyen kişileri tanımlamak için kullanılan bir kavram.
İnsanlar Yaşadıkça (anlam ayrımı): İnsanlar Yaşadıkça aşağıdaki anlamlara gelebilir:
İnsanlar (Kurban albümü): İnsanlar, Türk rock müzik grubu Kurban'ın 2005 yılında Pasaj Müzik'ten çıkardıkları üçüncü stüdyo albümü.
İnsanlar Yaşadıkça (film, 1953): İnsanlar Yaşadıkça 1953 ABD yapımı dramatik savaş filmidir. Özgün adı From Here to Eternity dir.
İnsanlar ve Para: İnsanlar ve Para, 1955 Fransa yapımı kara filmdir. Özgün adı Du rififi chez les hommes olan film birçok ülkede sadece Rififi adıyla gösterilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir