Şaka Linkleri

Sponsorlu Bağlantılar
bilgisayar hep kalbi saka Şaka Linkleri Bedava Bilgisayar Şakaları link şakaları şaka linkleri bedava bilgisayar şaka..Bilgisayar Şakası

ARKADAŞLAR HEP YAPTIĞIMIZ O ŞAKALAR VARYA İŞTE SİZE ALIN BİNBİR TANE VAR LİNK İ BEN VERDİM

EMEĞE SAYGI OLSUN http://www.hemenpaylas.com/download/981433…SAKASI.rar.html TIKLA VE İNDİR

Korkunc Saka

BANA YAPSALAR BOLE BI SAKA OLDURURUM O HERIFLER YAWW

KALBI OLAN BAKMASIN

Etiketler:link şakaları şaka linkleri bedava bilgisayar şakaları bilgisayar şakaları şaka linkler linkli pc şakaları linkli şakalar komik eğlenceli bilgisayar şakaları indir arkadaşlara yapılacak internet şakaları bilgisayar şakaları bedava indir komik bilgisayar şakaları indir bilgisayarınız çöküyor şakası link şakası bomba imha uzmanı kese kağıdı resim komik şakaların linki saka linkleri bilgisayar şakası indir link sakaları lınkle sakalar komık şakalar link i
Sakarya (il): Sakarya, Türkiye'nin Marmara Bölgesi'nin Çatalca-Kocaeli Bölümü'nde yer alan bir ildir. 2011 yılında yapılan nüfus sayımında nüfusu 888.556'dır.
Sakaryaspor: Sakaryaspor, Sakarya'da bulunan ve 1. Lig'de mücadele eden Türk futbol kulübü. Adını şehre ismini veren Sakarya Nehri'nden, amblemini bu nehir üzerinde bulunan Sakarya Köprüsü'nden almıştır.
Sakarya Meydan Muharebesi: Sakarya Meydan Muharebesi, Kurtuluş Savaşı'ndaki Atatürk tarafından çok büyük ve kanlı savaş anlamına gelen Melhame-i Kübra ifadesi ile anılan muharebe.
Sakarya Nehri: Sakarya Nehri Kızılırmak ve Fırat nehirlerinden sonra Türkiye'nin üçüncü en uzun, Kuzeybatı Anadolu'nun ise en büyük akarsuyudur.
Sakarya Üniversitesi: Sakarya Üniversitesi Türkiye'nin Sakarya ilinde bir devlet üniversitesi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir