Şaka Yapma Siteleri

Sponsorlu Bağlantılar
adet ama arkada baya biri dowland gerek hemen ilk ister kolay linki peki programi senin tele veya yada yok Şaka Yapma Siteleri Ünlülerin Sesinden Telefon Şakaları telefon şakası yapmak için sesler şaka yapma sitel..Telefon Şakası Yapma Programı Sevdiklerinize Ünlülerin Sesi İle Şaka

Telefon Şakası Yapma Programı


Sevdiklerinize Ünlülerin Sesi İle Şaka yapma


Bu program sayesinde ünlülerin sesleri ile birlikte eşinize arkadaşınıza telefon şakası yapmak mümkün…Program içinde ayrıntılı anlatıma yer verilimştir

BURDAN INDIR

Birilerine Telefon Şakası Yapmak İstemezmisiniz Hemde Bilgisayarınızdan :d

bu programla istediğiniz kişiyi işletebilirsiniz baya bi ses var buyrun size

Kırık Link. Yenilenmesi gerekiyor.
Edit: Alemdar

Alın Size Tele Şaka Programı

ewet arkdaşlarım şimdi size vereceğim programla ister kemal sunal veya başka biri bilmiyorum
ama en fazla şener şenin sesi war
şimdi dowland linki ama önce ce vap

http://www.hemenpaylas.com/download/341677/TeleSaka.exe.html

ewet şimdi yapacağımız iş çok basit yukarda belirtir programı kuruduğunuz zaman nasıl şaka yapacağız peki ama bende anlatayım size
tek ihtiyacınız 1 adet telefon
şimdi ilk önce telefonumuzu alıyoruz sonrada numaramızı gizliyoruz vede işin eğlenceli yer başlıyoo
aradıktan sonra istediğimiz lafı sölüyoz mesela
Ben Senin Kumandanın Değilmiyim Evladım

diye

Hade Kolay gelsin

Telefon Saka Programi – Yeni

Telefon saka programi direk bir sitede var Şener şen işletme – arkadaşını işlet
Yane program indirmene gerek yok.
Arkadasini hemen isletebilirsin bu sitede ( Şener şen işletme – arkadaşını işlet ).
Sener Senin sesi ile, yada Jale’nin sesi ile arkadasini isletebilirsin. cok komik tavsiye ederim
Şener şen işletme – arkadaşını işlet

Etiketler:telefon şakası yapmak için sesler şaka yapma siteleri ünlülerin sesinden telefon şakaları ünlülerin telefon şakaları ünlülerin sesleri şaka şaka yapma ünlülerin seslerini indir telefon şakası yapma ses ünlülerin sesleriyle telefon ünlülerin telefon sesleri telefon sakası yapmak için sesler telefon şakası programi d ünlülerin sesleriyle ünlülerin sesini yapan program telefon sakasi yapmak programi indir saka yapma programi telefon şakası yapma sesleri indir telefon şaka sesleri masaüstütelafonseslerı
Sakarya (il): Sakarya, Türkiye'nin Marmara Bölgesi'nin Çatalca-Kocaeli Bölümü'nde yer alan bir ildir. 2011 yılında yapılan nüfus sayımında nüfusu 888.556'dır.
Sakaryaspor: Sakaryaspor, Sakarya'da bulunan ve 2. Lig'de mücadele eden Türk futbol kulübü. Adını şehre ismini veren Sakarya Nehri'nden, amblemini bu nehir üzerinde bulunan Sakarya Köprüsü'nden almıştır.
Sakarya Meydan Muharebesi: Sakarya Meydan Muharebesi, Kurtuluş Savaşı'ndaki Atatürk tarafından çok büyük ve kanlı savaş anlamına gelen Melhame-i Kübra ifadesi ile anılan muharebe.
Sakarya Nehri: Sakarya Nehri Kızılırmak ve Fırat nehirlerinden sonra Türkiye'nin üçüncü en uzun, Kuzeybatı Anadolu'nun ise en büyük akarsuyudur.
Sakarya Üniversitesi: Sakarya Üniversitesi Türkiye'nin Sakarya ilinde bir devlet üniversitesi.
Yapay dil: Yapay dil, diğer pek çok dilin aksine kaynağı belli olan, yani o dili oluşturan kişi ya da komisyonun adı bilinen, grameri tarihin akışı içerisinde insanların günlük kabulleri ya da yönelimleriyle evrilmemiş, tamamen insan eliyle yapılandırılmış olan dillerdir.
Yapay uydu: Yapay uydular insanoğlunun geliştirip Dünya'nın veya başka gezegenlerin yörüngesine yerleştirdiği uydulardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir