Şakalaşırken Hamile Kaldım

beni bu dna etti ikna inci nde nin olur testi yanii Şakalaşırken Hamile Kaldım Şakalaşırken Hamile Kaldı arkadaşımla şakalaşırken hamile kaldım haberi oku .."arkadaşımla -şakalaşırken- Hamile Kaldım"


Samsun’da geçen yıl (2003 Oluyor )
tanışan lise 1’inci sınıf öğrencisi Ş.T. ile lise son sınıf öğrencisi A.E.A., arkadaşlıklarını kısa sürede ilerletti. Tanıştıktan 3 ay sonra
A.E.A.’nın evine giden iki genç, kendi ifadelerine göre
‘şakalaşmaya’ başladı, ardından cinsel ilişkiye girdi.
Aylar geçtikçe karnı büyüyen Ş.T., ağrılardan şikayet edince
ailesi tarafından doktora götürüldü ve hamile olduğu ortaya çıktı. Şikayet üzerine A.E.A. tutuklanıp
cezaevine gönderildi.
GEREKİRSE ONUNLA EVLENİRİM
Samsun 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde ‘ırza geçmek’ ve
‘alıkoymak’ suçlarından 10 yıl ağır hapis istemiyle yargılanan
A.E.A. savunmasında, ‘Gerekirse onunla evlenirim’ dedi.
Erkek çocuk dünyaya getiren Ş.T. yazılı ifadesinde,
‘Şakalaşırken öpüşmeye başladık.
Elbiselerimi çıkarmam için beni ikna etti.
Ben soyunduktan sonra o da elbiselerini çıkardı.
Ancak cinsel ilişkiye girdik mi bilmiyorum.
Beni kandırarak ilişkiye girdiği için sanıktan şikayetçiyim’ dedi. Ş.T.’nin yaşının tespiti ve bebeğe DNA testi yapılması için duruşma ertelendi.

ALINTI

yuuuh yanii bahanenin de bu kadarı olur…..

Etiketler:arkadaşımla şakalaşırken hamile kaldım haberi oku şakalaşırken hamile kaldım şakalaşırken hamile kaldı arkadaşımla arkadaşımla şakalaşırken arkadaşımla şakalaşırken hamile kaldım arkadaşıyla şakalaşırken hamile kaldı arkadaşımla şakalaşırken hamile kaldım haberi arkadaşlarımla şakalaşırken hamile kaldım arkadaşlarımla şakalaşırken hamile kaldım haberi arkadasımla sakalasırken hamile kaldım Şakalaşırken hamile kaldım haberi Arkadasımla arkadasimla sakalasirken arkadaşımla şaklaşırkan 14 yaşında arkadaşıyla şakalaşırken hamile kal arkadaşımla şakalaşirken hamile kaldi arkadasiyla sakalasirken hamile 14 yaşındaki kız arkadaşımla şakalaşırken sakalasirken hamile kaldi
Gebelik: Gebelik veya hamilelik, erkekten gelen sperm ile kadının yumurtalıklarından atılmış olan yumurtanın döllenmesinden doğuma kadar geçen 40 haftalık (280 gün) döneme verilen isimdir.
Hamile Fotoğrafçılığı: Hamile Fotoğrafçılığı, gebeliğin son dönemini gösteren görece olarak yeni fotoğrafçılık dalıdır. Portre Fotoğrafçılığının bir alt kategorisidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir