Samsung Kaçak Telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar
atti bir fm radio gibi gprs gsm 900 karada philips qvga samsung yeni Samsung Kaçak Telefonlar Samsung 2 Sımlı Cep Telefon Modellerı cıft simkartlılar samsung kaçak telefonlar samsung..> Samsung Çift Simli Telefon İşine El Atti. İşte Yeni D880

Önce çin firmaları,ardından philips derken bir gözü karada koreden çıktı. Samsung firması D900kasasını biraz genişleterek oturtuğu d880 hem çift kartlı hemde diğer 2 simkartlılar gibi büyük ekranlı

104 x 51 x 18,9
GSM (900/1800/1900 MHz).GPRS, EDGE 10
FM radio, Bluetooth 2.0
TFT 262000 QVGA ekran
MikroSD hafıza kartı

Etiketler:cıft simkartlılar samsung kaçak telefonlar samsung 2 sımlı cep telefon modellerı
Samsung i9000 Galaxy S: Galaxy S i9000 Samsung'un Apple iPhone 4'e karşılık piyasaya çıkardığı yeni akıllı telefon modeli. Türkiye'de 2010 yılında, Temmuz'un son haftasında sürülen bu model, Android işletim sistemini kullanmaktadır.
Samsung i7500: Samsung i7500, bazı ülkelerde Samsung Galaxy, olarak bilinen ve Samsung tarafında açık kaynak işletim sistemi Android'i kullanan ilk mobil telefonu.
Samsung Galaxy Y: Samsung Galaxy Y (GT-S5460), Samsung'un ürettiği Android temelli akıllı telefon. Ağustos 2011'de duyrulmuştur.
Samsung Galaxy: Samsung Galaxy, Samsung Electronics tarafından üretilen akıllı cep telefon serisidir. Açık kaynak işletim sisteminde Android'i kullanıyorlar.
Kaçakçılık: Kaçakçılık, bir malın yasalara aykırı olarak gizli yollardan bir ülkeye sokulması ya da bir ülkeden çıkarılması.
Kaçaklar: Kaçaklar, yönetmenliğini Şerif Gören'in üstlendiği başrolünde ise Yılmaz Güney'in oynadığı 1971 yapımı Türk filmidir.
Kaçak Kız: Kaçak Kız (Kachorra), dünyaca ünlü şarkıcı Natalia Oreiro'nun başrolünde oynadığı pembe dizi. 2002 yılında Arjantin'de yayınlanmıştır.
Kaçak Yayın Dergisi: Kaçak Yayın Dergisi 2003 yılından bu yana Leman dergi grubundan çıkan aylık kültür, sanat ve edebiyat dergisidir.
Kaçakların Peşinde (film): The Fugitive filminde yola çıkarak çekilmiş Kaçakların Peşinde başrollerinde Tommy Lee Jones ve Wesley Snipes'in oynadığı aksiyon içerikli gerilim filmi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir