Şanlı Türk Bayrağı

Sponsorlu BağlantılarŞanlı Türk Bayrağı ……..


.
Türk Bayrağı
Türk Bayrağı Duvar Kağıtları

Türk Bayrağı Duvar Kağıtları


Türk Bayrağı Resimleri(bence Bi Bakmaya Değer)2009 Türk Bayrağı

2009 Türk Bayrağı
2009 Türk Bayrağı – Türk bayrağı
2009 Türk Bayrağı

2009 Türk Bayrağı – Türk bayrağı

Etiketler:türk bayrağı şanlı türk bayrağı türk bayrağı resmi türkiye bayrak TÜRK BAYRAĞI türk bayrak türk bayrakları türk bayragı türkiye bayrağı turk bayragi şehit fotoları şanlı türk bayrağımız türk bayrağı şanlı turkiye bayrak ŞANLI TÜRK BAYRAĞI TÜRK BAYRAĞIMIZ en güzel türk bayrakları şanlı bayrak şanl türk bayrağı turk bayrağı
Şanlıurfa: Şanlıurfa, (eski adıyla: Er-Ruha veya Edessa), Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan bir şehridir.
Şanlıurfaspor: Şanlıurfaspor, Şanlıurfa'da futbol ve basketbol branşlarında faaliyet gösteren profesyonel bir kulüptür.
Şanlıurfa (il): Şanlıurfa (eski adı: Urfa), Türkiye Cumhuriyetinin Güneydoğu Anadolu bölgesinde doğuda Mardin, batıda Gaziantep, kuzeyde Adıyaman, kuzeybatıda Diyarbakır illeri ve güneyde Suriye sınırı ile çevrelenmiş bir sınır ilidir.
Sanlı Sarıalioğlu: Sanlı Sarıalioğlu, (1 Ocak 1945 - İstanbul), Türk eski millî futbolcu, teknik direktör. Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün unutulmaz kaptanlarından, spor yazarı.
Şanlıurfa GAP Stadyumu: Şanlıurfa GAP Stadyumu, Güneydoğu Anadolu Kalkınma Projesi kapsamında, GSGM tarafından inşa ettirilen tam olimpik bir stadyumdur.
Türkiye: Türkiye veya resmî adıyla Türkiye Cumhuriyeti (), başkenti Ankara olan ve Eski Dünya karaları denilen Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının birbirine en çok yaklaştığı noktada bulunan ülke.
Türkiye'nin köyleri: Türkiye'nin köyleri, Türkiye'de kırsal nüfusun yaşadığı yerleşme birimlerinden köy kanununun uygulandığı ve köy olarak tarif edilen sayısı 2010 verilerine göre 34.247'dir.
Karasal iklim: Karasal iklim: Kıtaların orta kesimlerinde deniz etkisinden uzak yerlerde, ve Kuzey Yarımküre'de etkili olan iklim çeşitidir.
Türkiye'de Karadeniz iklimi: Karadeniz iklimi (Okyanusal İklim veya Ilıman Deniz İklimi) asıl olarak Karadeniz Bölgesi'nde ve Marmara Bölgesi'nde Karadeniz kıyılarında ve Kuzey Anadolu Dağları'nın Karadeniz’e bakan yamaçlarında görülür.
Türkler: Türkler veya Türkiye Türkleri, çoğunlukla Türkiye ve Osmanlı İmparatorluğu'nun eski topraklarında yaşayan, Türk halkıdır.
Bayrak: Bayrak, bir ülkeyi veya kurumu temsil eden renkli kumaş. Genellikle uzun bir sopa veya direğin ucunda salınırlar.
Ayyıldız: Ayyıldız, Hilâl halindeki ay ile güneş veya yıldız işareti, Türk bayrağı da dahil olmak üzere birçok Müslüman ülkenin bayrağında yer alan yaygın bir semboldür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir