Şarjlı Honda Motor Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
50cc bilgisayarlar business daily honda motosiklet nikkei business nin posta idaresi tek yamaha Şarjlı Honda Motor Fiyatları Honda 2010 Model Şarjlı Motosikletler Yamaha Elektrikli motosiklet şarjlı honda motor fi..Honda Ve Yamaha Elektrikli Motosiklet Üretecek

Petrol fiyatlarının artışı alternatif yakıt çalışmalarının gün geçtikçe hızlanması iki önemli motosiklet üreticisini harekete geçirdi. Nikkei business daily ‘nin haberine göre HONDA ve YAMAHA alternatif yakıt ile çalışan motosiklet pazarına gireceklerini planladıklarını açıklayacaklar.

Yamaha ‘nın 2010 Honda ‘nın 2011 yılında bu modelleri piyasaya sunması bekleniyor. Tek şarj ile 100 km gitmesi planlanan Yamaha modelinin 50cc güç ünitesine sahip olması bekleniyor.

Honda ‘nın lityum-ion pilli elektrikli motosiklet modelinin hedef kitlesi ise 90.000 motosikletlik filosunu elektrikli motosiklete dönüştürecek olan Japon Posta İdaresi.

Honda ve Yamaha ‘dan yetkililer elektrikli motosikletlerin üretileceğini ancak özelliklerinin fiyatlarının ve ne kadar sürede pazara gireceklerinin belirlenmesi için erken olduğunu söylediler.

Dizüstü bilgisayarlar ve cep telefonlarında kullanılan lityum-ion piller elektrikli araçların ve hibrid araçların gelişiminde oldukça etkili rol oynuyor.Alıntıdır.

Etiketler:Yamaha Elektrikli motosiklet şarjlı honda motor fiyatları honda 2010 model şarjlı motosikletler şarjlı motor yamaha honda ve yamaha elektrikli motor fiyatları elektrikli motosiklet honda
Honda Racing F1: Honda F1, Japon otomobil üreticisi Honda'nın Formula 1 takımıdır. Eskiden BAR Honda olan ismi, Honda takımının hisselerin tamamını almasıyla Honda F1 Racing Team oldu.
Honda Civic: , Honda'nın ilk kez 1973 yılında üretilen önemli modellerinden birisidir. Yedinci nesli 2001 yılnda satışa sunulmuştur.
Honda Accord: , 1972'den beri üretilen ve tüm dünyada satılan Honda Accord, özellikle ABD'de başarılı satış rakamları yakalamıştır.
Honda Civic Type-R: , Honda'nın ürettiği Honda'nın özel performans sürümü otomobil modeli. Civic modelinin yüksek performans versiyonudur.
Motörhead: Motörhead, 1975'te Bas gitarist, solist ve besteci Lemmy Kilmister (gerçek adı Ian Kilmister) tarafından kurulan Rock grubu.
Motorola: Motorola, 1928 yılında ABD'de kurulan hücresel ağ firmasıdır. Ayrıca, iletişim sektöründe bulunan ilk cep telefon olan Motorola DynaTAC'ı üreten firmadır.
Motosiklet: Motosiklet, iki tekerlekli, bisiklet benzeri, içten yanmalı motora sahip bir ya da iki kişilik ulaşım aracıdır.
Otomobil yarışı: Otomobil Yarışları, 1894 yılında Fransa'da başlamıştır. Bugün en popüler izleyici sporlarından biridir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir