Sbs Puanlarıyla Girilebilecek Liseleri Hesaplama

Sponsorlu Bağlantılar
anadolu bu daha diploma galatasaray lisesi hangi robert koleji sbs Sbs Puanlarıyla Girilebilecek Liseleri Hesaplama Sbs Puanıma Göre Nereye Yerleşirim girebileceğim liseler sbs puanlarıyla girilebilece..Sbs Puanlarına Göre Hangi Liselere Girebilirim?

Ben SBS sınavlarında 480, 483, 483 ham puan aldım
bu sonuçlar okul ortalamalarıyla birlikte 6. sınıfta :479 7.sınıfta: 480 8.sınıfta 485 civarı oldu bu puanlar ile başta Robert Koleji, Galatasaray Lisesi olmak üzere daha sonra hangi Fen Liselerine girebilirim?
Şimdiden teşekkürler…

Hangi Anadolu Liselerine Girebilirim?

8.sbs puanım 431
oyp 410
diploma puanımda 91,34
hangi anadolu liselerine girebilirim?
lütfen çabuk cvp vereblrmsnz.

Etiketler:girebileceğim liseler sbs puanlarıyla girilebilecek liseleri hesaplama sbs puanıma göre nereye yerleşirim 306 puanla hangi liselere girebilirim 200 puanla hangi liseye gidilir hangi anadolu lisesine girebilirim 296 puanla nereye girerim sbs sonucuna göre nereye girebilirim 307 puanla girilebilecek liseler sbs girebileceğim okullar sbs puanına göre girebileceğim okullar sbs puanı ile hangi liselere gidilir 444 5 puanla ile hangi fen liselerine girilir hangi liselere girebilirim 291 puanla hangi liseye gidilir hangi puanla nereye girilir sbs girebileceğim liseleri hesaplama sbs ortalamasına göre hani liseler sbs puanına göre hangi okula girerim robert koleji ne kaç puanla girilir
Hesaplamalı fizik: Hesaplamalı fizik, fizik sorunlarını çözebilmek için sayısal algoritmaların üretilmesi ve gerçeklenmesini içerir.
Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik: Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik, bilimsel araştırma metotları içerisinde oldukça yeni olan bir daldır.
Hesaplamalı akışkanlar dinamiği: Hesaplamalı akışkanlar dinamiği (HAD), akışkanlar mekaniği problemlerinin analizi ve çözümlenmesi için sayısal yöntem ve algoritmaların kullanıldığı bir akışkanlar mekaniği bilimi dalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir