Sebahattin Altun Trafik Kazası Bakırköy Sahil Yolu

Sponsorlu Bağlantılar
arada cevat gelen istanbul itfaiye mutlu olay otomobil polis Sebahattin Altun Trafik Kazası Bakırköy Sahil Yolu Ordu Sahil Yolunda Yaşanan Trafik Kazası 08.04.2012de sahil yolunda trafik kazası sebahatti..Bakırköy'de Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Öldü

Bakırköy'de meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Sema Kalender'in kullandığı 34 GR 707 plakalı otomobil, Bakırköy sahil yolu üzerinde kontrolden çıkarak yol kenarındaki ağaca ve bariyere çarptı. Otomobilde sıkışan Kalender ile aynı araçta bulunan Selahattin Altün ve Cevat Mutlu, olay yerine gelen itfaiye ekiplerince araçtan çıkarıldı.

Altün, kaldırıldığı İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetti. Aynı hastanede tedavi altına alınan Kalender ve Mutlu'nun sağlık durumlarının ise iyi olduğu bildirildi.

Bu arada, olay yerine gelerek araçta sıkışan yakınlarını görmek isteyen bazı vatandaşlar ile polis arasında gerginlik yaşandı.

Etiketler:08.04.2012de sahil yolunda trafik kazası sebahattin altun trafik kazası bakırköy sahil yolu ordu sahil yolunda yaşanan trafik kazası
Sebahattin Oğlago: Sabahattin Oğlago (d. 25 Haziran 1984; Muş, Türkiye), Türk kayaklı koşucu.
Işık Koşaner: Orgeneral Sebahattin Işık Koşaner, (d. 5 Aralık 1945, İzmir) Türkiye Cumhuriyeti'nin 27. genelkurmay başkanıdır.
Sabahattin Erboğa: Sabahattin Erboğa ya da bazı kaynaklara göre Sabahattin Erbuğa (d. 1 Ocak 1954, Sarıkamış, Kars - ö. 25 Kasım 1999, İzmir), Türk eski millî futbolcu, antrenör.
Sebahattin Öztürk: Sebahattin Öztürk (d. 1962 Çaykara, Trabzon Türkiye), Türk bürokrat.
Sebahattin Karakelle: Sebahattin Karakelle, (d.5 Şubat 1950) AKP Erzincan Milletvekili.
Altunî: Altunî ya da altın sarısı sarının tonlarındandır.
Altunizade, Üsküdar: Altunizade mahallesi, İstanbul ilinin Üsküdar ilçesine bağlı bir mahallesidir.
Altunhisar: Altunhisar, Niğde ilinin bir ilçesidir.
Altun Yaruk: Altun Yaruk, ("التون altun" "altın." ve "يرقلق yarukluk" "nur, ışık, aydınlık; rahatlık." anlamındadır.) (Türkçe: Altın lşık) isimli, Beşbalık'lı Uygur bilgini Singku Seli Tutung tarafından, 10. yüzyılın birinci yarısında Çince'den Uygurca'ya çevrilmiş olan bir eserdir.
Altun Dağları: Altun Dağları, (Altun Şan, Altun kan, Altun xan, Altyntag, Altin tağ veya Altın dağ) (Çince: 阿尔金山; Aerjinshan) batı tarafının büyük bir kısmı olan Nanşan sıradağlarının bir parçası olup, tahminen 700 km uzunluğunda ve 200 km eninde, güneydoğu ve doğu Sincan Uygur Özerk Bölgesinden Qinghai ve Gansu Eyaletlerine kadar uzanır.
Kara ulaşımı: Trafik, insanların, hayvanların ve taşıtların kara, hava, deniz, demir yollarındaki hareketleridir.
Trafik (film, 2000): Traffic yönetmeni Steven Soderbergh olan 2000 yapımı suç filmi.Film çıktığında ilgi görmüş ve Akademi Ödülleri almışdır.
Trafik kazası: Trafik kazası, bir kara yolu taşıtının diğer bir taşıta, yayaya, hayvana ya da herhangi bir nesneye çarpmasıdır.
Trafik işaretleri: Trafik işaretleri karayollarında yasak, tehlike, bilgi işaretleri olmak üzere 3 çeşittir. Demiryollarında elle verilen işaretler yanında levhalar bulunur.
Trafik Sigortası: Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası (yaygın adıyla Trafik Sigortası), Karayolları Trafik Kanunu uyarınca yapılması zorunlu olan sigorta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir