Selim Gülgören Vikipedi

Sponsorlu Bağlantılar
akrep anadolu asla burcu darbuka duram duygusal ilk jazz trio marmara meraki mustafa okul olsun sanat selim turizm ukala yeri yok Selim Gülgören Vikipedi Selim Gülgören Wikipedia selim gülgören biyografi selim gülgören vikipedi s..

Selim Gülgören Biyografisi

Dogum yeri: Istanbul ,20/11/1985
Üsküdar doğumlu..
Marmara Üni. Turizm ve Seyehat İşletmeciliği mezunu.
Şuanda da Anadolu Üni. Açıköğretim Fakültesi İşletmecilik 4. sınıfı okuyor.
Kısmetse bu sene okul biticekmis.
Boğaziçi Müzik Okulu Türk Sanat Müziği bölümü, Üsküdar Musiki Cemiyeti Müzik için Kompozisyon bölümü ve Avrupa Trio Müzik Okulundan da Jazz Trio eğitimi almis.
6 yaşından beri org çalıyor. Onun dışında darbuka, gitar, kanun, perkinsyon cihazlarını çalabiliyor.Bu müzik sevdası selim gülgörene Ablasinin küçükken hediye ettiği org sayesinde müziğe meraki başlamis. Ailede ondan başka müzikle ilgilenen yok. 15 senedir müzikle ilgileniyor. Asıl mesleği aranjörlük.
Daha önce birkaç reklam filminde rol almış ama ciddi anlamda ilk projem Baba Ocağıdır. Filmin yapımcılarıyla (Mustafa Şevki Doğan) dizinin müzikleri ile ilgili görüşmeye gitmiş Mustafa ağabey dizide müzisyeni canlandırıcak biri lazım deyince selim gülgörene kısmet olmus.
Gelelim Huylarına.
Selim Fenerbahçeli..
Ama deli gibi fanatik bir izleyici değil sadece milli maçlara bakıyor.
Selim saçlarına birinin dokunmasından nefret ediyor.
Dişlerini fırçalamadan asla uyuyamaz.
Aşırı titiz.
Yemekten önce ve sonra ellerini yıkamadan rahat edemiyor..
Çekimler dışında asla jöle ve sprey kullanmıyor..
Yüzünde çekim için makyaj varken çok rahatsız oluyor.
Selim çok takıntılı biri..
O?nu tanımadan ukala demelerine kızıyor.
Ayakkabısına basılmasından ve ayakkabısının kirlenmesinden nefret ediyor..
İllaki marka olsun istemiyor, alışverişlerini genelde annesi yapıyor..
Home stüdyosuna yeni aranje cihazları almayı alışveriş yapmış sayıyor.
Burcu akrep ama burçlara inanmıyor..
Sakalsız kalmaktan nefret ediyor. (sakalsız kendisini çirkin ve çocuk gibi hissediyor)
Çok duygusal.
Yemekten asla vazgeçemiyor.
Yemek yerken gözü hiçbir şey görmüyor.
Spor yapmadan duramıyor…
Bestelerinin hepsinin bir yaşanmışlığı varmış. Yaşanmış olmasa beste anlamsız geliyormuş..
Selim Gülgören star tv de 20 Haziranda yayınLanıcak oLan Baba Ocağı dizisinde başroL oyuncuLarından biri Burak Özçivit’in ikiz kardeşini oynuyor.
Burak Özçivit ve Selim Gülgören?in kendi hayalleri peşinde koşan ikiz kardeşleri canlandırdığı Baba Ocağı , sıcacık, kahkaha ve duygu yüklü, ekranlarda ışıl ışıl bir Ege havası estirecek olan bu dizi, Starın iddialı yapımlarından biridir..

Kendisi benm aşkım olur onu çokkkk seviyorum

Selim Gülgören..

:)SeLiM GüLgÖrEn..:)

SeLiM GüLgÖrEn..

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 512×384.

Resmin orjinal halini gömek istiyorsanız tıklayın 704×576.This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 704×576.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 512×384.
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 512×384.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 512×384.

Etiketler:selim gülgören biyografi selim gülgören vikipedi selim gülgören wikipedia selim gülgören hayatı selim gülgören biyografisi selim gülgörenin hayatı selim gulgoren biyografi selim gülgören kimin kardeşi selim gülgören viki selim gulgoren vikipedi selim gülgören wiki selim gülgören nereli selim gülgören in hayatı selim gülgören özgeçmiş selim gülgören biyoğrafi selim güngören vikipedi selim gulgoren wikipedia selim gülgören biografi selim gülgören kardeşi var mı selim gülgören hayat
Selim İleri: Selim İleri (d. 30 Nisan 1949, İstanbul), Türk yazar.
Selimiye Camii: Selimiye Camii Edirne'de bulunan, Osmanlı padişahı II. Selim'in Mimar Sinan'a yaptırdığı camidir. Sinan'ın 90 (bazı kitaplarda 80 olarak geçer) yaşında yaptığı ve "en iyi eserim" dediği Selimiye Camii gerek Mimar Sinan'ın gerek Osmanlı mimarisinin en önemli yapıtlarından biridir.
Selim Naşit Özcan: Selim Naşit Özcan (d.1928, İstanbul - ö. 18 Ağustos 2000 İstanbul) Türk tiyatro sanatçısı.
Selimiye Kışlası: Selimiye Kışlası İstanbul'un Üsküdar ilçesinde III. Selim tarafından Nizam-ı Cedid askerleri için inşa ettirilen kışla
Vikipedi:Vikipedist: Vikipedi'de yeni sayfa oluşturarak veya değişiklik yaparak katkıda bulunan herkes Vikipedist olarak adlandırılır.
Vikipedi. Sanal Ansiklopedi: Vikipedi. Sanal Ansiklopedi (), Vikipedi'nin varoluş tarihine, güncel durumuna ve mevcut sorunlarını ele alan Azerice kitap.
Vikipedi:Vikipedikolik: Vikipedikolik veya Vikikolik, Vikipedi bağımlılığı olan kişi. Devamlı açık olan internet tarayıcısında "Son değişiklikler"'i (hafif formunda İzleme listesini) sık sık kontrol etmeyle karakterizedir.
Vikipedi:Vikipedi Türkçe Bunalım Tarihçesi: Canı sıkılan, bunalan, sıcaklardan pestile dönen, sataşacak yer arayan, bahane arayan, takla atan, iş arayan, aş arayan, eşine kızan, patronuna kızan, etnik derdi olan, insanlığı ile problemi olan, polemik yapan, polemik yapmak isteyen, miyavlamak isteyen, koşmak isteyen, haykırmak isteyen bu sayfada yaz boyunca serbest olarak ve kişisel hakaret yapmadan ve bulunmadan istediği ciddi ya da geyik bulduğunu yazsın ve rahatlasın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir