Sen Artık Herkes Gibi Olduktan Sonra Geldin

Sponsorlu Bağlantılar
ama cok gec Sen Artık Herkes Gibi Olduktan Sonra Geldin Çok Geç Geldin bende senli arzular bittikten sonra geldin sen art..Cok Gec Geldin

Bu dönüş neye yarar
Ne yazık çok geç geldin
Bende senli arzular
Bittikten sonra geldin

Gönlümde paslı kilit
İçimde kırık ümit
Ne yazık artık vakit
Geçtikten sonra geldin

Dönmezki giden zaman
Yetmezki pişman olman
İçimdeki heyecan
Söndükten sonra geldin

Unutuldun zamanla
Ne olur beni anla
Gözümden damla damla
Düştükten sonra geldin

Bendeydin nefes gibi
Sendeydim heves gibi
Gözümde herkes gibi
Olduktan sonra geldin

Alışmışken hasrete
Değmezdi bu zahmete
Sevgim artık nefrete
Döndükten sonra geldin

Hiç beklenmez bir anda
Geldin ama ne fayda
Gönlüm aşka elveda
Dedikten sonra geldin

Bilmek elbette hakkın
Bakma hiç böyle şaşkın
İçimde büyük aşkın
Öldükten sonra geldin

Etiketler:bende senli arzular bittikten sonra geldin sen artık herkes gibi olduktan sonra geldin çok geç geldin bittikten sonra geldin herkes gibi olduktan sonra geldin sende herkes gibi olduktan sonra geldin gözümde herkes gibi olduktan sonra geldin çok geç geldin şiiri bendek aşk bittkten sonra geldin ne yazık ki çok geç geldin unutuldum zamanla ne olur beni anla bende senli arxular bittikten sonra geldin müslüm gürses bende senli duygular bittikten hakan tasıyan bu donus neye yarar herkez gibi olduktan sonra geldin cok gec geldin sozleri bende senli duygular bittikten sonra geldin sözleri geç geldin hakan taşıyan gözümden damla damla düştükten sonra geldin el gibi olduktan sonra geldin
Artık yıl: Artık yıl, takvim yılının mevsimlerle ve Dünya'nın Güneş çevresinde dönme süresiyle uyumlu olması için fazladan bir gün içeren yıllara verilen ad.
Artık Çocuk Değiller: Boyz n the Hood yönetmeni John Singleton'a Akademi Ödülü adaylığı getiren 1991 yapımı film. Film En İyi Yönetmen ve En İyi Özgün Senaryo dallarında Akademi Ödülü'ne aday gösterilmiştir.
Artık Kısa Cümleler Kuruyorum: Artık Kısa Cümleler Kuruyorum, rock müzik sanatçısı Şebnem Ferah'ın ikinci özgün stüdyo albümüdür. 30 Haziran 1999'da Universal Music şirketi tarafından yayınlanan albümde 10 şarkı yer almaktadır.
Artık saniye: Artık saniye, Dünya'nın Güneş etrafındaki turunu çeşitli nedenlerle yavaş ya da hızlı gerçekleştirmesi sonucu yıl sonunda meydana gelen fazlalık.
Artıklar, Ereğli: Artıklar, Zonguldak ilinin Ereğli ilçesine bağlı bir köydür.
Herkes Kendi Evinde: Herkes Kendi Evinde, Semih Kaplanoğlu'nun yönettiği ilk uzun metrajlı sinema filmi. 2001 yapımı film ilk defa İstanbul Film Festivali kapsamında 24 Nisan 2001'de gösterime girdi.
Herkesten yeteneğine göre, herkese ihtiyacına göre!: "Herkesten yeteneğine göre, herkese ihtiyacına göre", Karl Marx`ın 1875 tarihli Gotha Programı'nın Eleştirisi çalışmasında yer alan dize, komünizmin önemli sloganlarından biridir.
Herkes Evine: Herkes Evine, Kıbrıslı pop müzik sanatçısı Ziynet Sali'nin 2008 yılında yayınlanan beşinci albümüdür. Albüm birincisi Türkçe ikincisi Yunanca şarkılardan oluşan 2 CD halinde çıkmıştır.
Herkesin İşi Gücü Var: Herkesin İşi Gücü Var, Aziz Nesin'in ölümünden sonra yazılan bir kitabıdır. Nesin Vakfı yayımlamıştır.
Sonraki Chao (16 Krallık): Sonraki Chao, İkinci Chao, Hou Zhao (Çince: 後趙; pinyin: Hòuzhào: MS 319 - 351) İkinci Zhao ya da Sonraki Zhao, Çin tarihinde 'Beş Hu Onaltı Krallık (Çince: 五胡十六國) döneminde Hiung-nuların bir kolu olan Jieler (Çince: 羯) tarafından kurulmuş bir devlettir.
Sonraki 11: Gelecek 11(İngilizce:Next Eleven) 11 ülke:
Sonraki Libya genel seçimleri: 2012 Libya genel seçimleri, Libya'da yapılacak olan genel seçimlerdir. Seçimlerin tarih belli değildir.
Sonradan Görme bölümleri listesi: Bu maddede Sonradan Görme dizisinin bölümleri yer almaktadır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir