Serseri Sözleri

Sponsorlu BağlantılarBen Sana Geç KalmışımEtiketler:serseri sözler serseri sözleri serseri resimli sözler serseri şiirleri serseri serseri fotoğrafları resimli serseri sözleri kalp resimli avatarlar resimli serseri sözler serseri sözler resimli sersery sözler serseri resmi Serseri sozler serseri sözü SERSERI RESIMLERI serseri fotolar sersery sözleri serseri resimleri ve sözler ya geç kalmışım hayata geç kalmışım sana
Serseri Aşıklar: Serseri Aşıklar (À bout de souffle) 1960 yapımı Jean-Luc Godard filmi. Film, Fransız Yeni Dalga akımının ilk örneklerindendir.
Serseri (film, 1971): Serseri, 1971 İngiltere yapımı gangster filmidir. Özgün adı Villain olan film Ocak 1974'te Türkiye'de sinemalarda gösterime girmiştir.
Serseri Mayınlar: Serseri Mayınlar (Özgün adı: Mine vaganti), 26 Mart 2010'da gösterime giren ve yönetmenliğini Ferzan Özpetek'in yaptığı sinema filmidir.
Serseri Mayın (albüm): Gökhan Kırdar - Serseri Mayın 1994
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir