Ses Kaydını Yazıya Çevirme

Sponsorlu Bağlantılar
dictation buddy indir Ses Kaydını Yazıya Çevirme Sesi Yazıya Çevirme sesi yazıya çeviren program ses kaydını yazıya çev..Dictation Buddy 4.0 Final ( Sesi Yazıya Cevirme Programı )

Dictation Buddy 4.0 Final ( Sesi yazıya cevirme Programı )

Dictation Buddy; kullanıcıların telefon görüşmelerini kaydetmesine, sesle yazdırmasına ve çevirmesine izin veren ses kayıt programıdır. Program; kayıtın seçili bölümlerine daha hızlı ulaşabilmeye izin veren gömülü metinleri ve yer imlerini destekler. Yer imleri metin bilgileri ile birleşik de olabilir.

BURDAN INDIR

Etiketler:sesi yazıya çeviren program ses kaydını yazıya çevirme sesi yazıya çevirme sesi yazıya dönüştürme ses kaydını yazıya çeviren program mp3ü yazıya cevirme ses kaydını yazıya dökme dictation buddy 4.0 final ses yazıya çevirme türkçe sesi yazıya çevirme türkçe sesi yazıya dönüştürme program ses kayıtlarını yazıya dökmek sesi yazıya çevirme türkçe ses kaydını metne çevirme yazini mp3 cevirme türkçe sesi yazıya dönüştürme konuşmayı yazıya çevirme dictation buddy 4.0 indir yazıyı sese çevirme türkçe indir
Çevirmen: Çevirmen ya da tercüman, bir metni bir dilden başka bir dile çevirmeyi meslek edinen kişiye denir. Çevirmenler kitap, film, makale, tez, ticari yazışma ve sözleşmeler, hukuki dokümanlar, vize evrakı vb.
Çevirmeli ağ: Çevirmeli ağ, bir ağa (özel ağ veya internet) erişmek için bir modem ve telefon hattının kullanıldığı, telefon numarası çevirilerek erişimin sağlandığı, bir bilgisayar ağı biçimidir.
Çevirme, Tekman: Çevirme, Erzurum ilinin Tekman ilçesine bağlı bir köydür.
Çevirme, Ulaş: Çevirme, Sivas ilinin Ulaş ilçesine bağlı bir köydür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir