Sevdim Seni Bir Kere Başkasını Sevemem Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar
bile kabul sevdim seni Sevdim Seni Bir Kere Başkasını Sevemem Sözleri Sevdim Seni Bir Kere Şarkı Sözü sevdim seni bir kere sözleri sevdim seni bir kere ..Sevdim Seni Bir Kere

SEVDİM SENİ BİR KERE

Sevdim seni bir kere,

Başkasını sevemem.

“Deli” diyorlar bana,

Desinler değişemem.

Hayatta en zor olan bir insanı tanımak,

Kabul etmek huylarını, değişmeden bir olmak.

“Daha yolun başındasın, değişirsin” diyorlar,

Oysa sana çıkıyor bildiğim bütün yollar.

Sevgi anlaşmak değildir,

Nedensiz de sevilir,

Bazen küçük bir an için,

Ömür bile verilir

Etiketler:sevdim seni bir kere sözleri sevdim seni bir kere başkasını sevemem sözleri sevdim seni bir kere şarkı sözü sevdim seni bir kere başkasını sevemem sevdim seni bir kere baskasini sevemem sarki sözü sevdim seni bir kere başkasını sevemem şarkı sözü sevdim seni birkere başkasını sevemem şarkı sözü sevdim seni bir kere sarki sözü sevdim seni bir kere şarkı sözleri seni sevdim bir kere başkasını sevemem sözleri ben seni sevdim başkasını sevemem sevdim seni bir kere söz sevdim seni bir kere baskasini sevemem sevdim seni bir kere sarki sozu sevdim seni birkere sözleri sevdim seni birkere başkasını sevemem başkasını sevemem sevdim seni bir kere sözleri kime ait sevdim seni birkere başkasını sevemem sözleri ben seni seviyorum başkasını değil şarkısı
Sevdim Sevilmedim: Sevdim, Sevilmedim / Umrumda Değil: The Remix EP, Candan Erçetin'in ilk remix EP albümüdür. Hazırım albümünden "Umrumda Değil" şarkısının yeni düzenlemelerinin yanı sıra yeni parça olarak "Sevdim Sevilmedim" iki versiyonla albümde yerini almıştır.
Sevdim Seni: Sevdim Seni, Ajda Pekkan'ın, Eylül 1982'de yayınladığı, 8. stüdyo albümünün adı.
Sevdim Ama Sonu Yoktu: Rafet El Roman'ın 30 Haziran 2008 tarihinde yayınlandığı 9. stüdyo albümü "Bir Roman Gibi" adlı albümünün çıkış parçasıdır.
Sevdim (Doğuş albümü): Sevdim, Doğuş'un dördüncü albümüdür. Bu albüm, 2001 Mart ayında yayınlandı. Albüm, Ulus Müzik etiketiyle satışa sunuldu.
Başkasının Karısı: Başkasının Karısı, Rus yazar Fyodor Mihayloviç Dostoyevski'nin kaleme aldığı kitaptır. Kitapta yazar kıskançlık üzerine ruhsal çözümlemeler yapmaktadır.
Başkasının zararına sevinme: Başkasının zararına sevinme tutumu; bir insanın, başta insanlar olmak üzere başka bir canlının ziyanına karşı sevinç duymasıdır.
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir