Sevgilisi Olmayanların Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar
damla sevgililer Sevgilisi Olmayanların Sözleri Sevgilisi Olmayan Sözler sevgilisi olmayanlar için sözler sevgilisi olmayan..> Sevgilisi Olmayanlara . .

Yine sevgililer günü
Bazıları için yalnızlık günü
bazılarının en mutlu günü
bu gün sevgililer günü

her başlangıcın sonu
her kışın soğuğu
içimde yalnızlığın burukluğu
unutma!!!bugün sevgililer günü

DAMLA

Etiketler:sevgilisi olmayanlar için sözler sevgilisi olmayanların sözleri sevgilisi olmayan sözler sevgilisi olmayanlar sözler sevgilisi olmayanlara sözler sevgilisi olmayanlar için komik sözler manitası olmayanların sözleri 14 şubat ile sevgilisi olmayanlar içinkomik sözler uzun sözler sevgilisi olmayan sevgilisi olmayanlar için sözler komik sevgilisi olmayan sözleri 14 şubat sevgilisi olmayanlar için sözler sevgilisi yanında olmayanlar için sözler sevgilisin olmayan sözler kız arkadas olmayanlara sozler manitası olmayan için sözler sevgilisi olmayanlarla ilgili sözler komik sözler sevgilisi olmayanlar için sevgılısı olmayanlar sözlerı sevgılısı olmayanlar icinsozler
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir