Sevgiliye Sevgililer Günü Mektubu

Sponsorlu Bağlantılar
bana beni bile daha elini etme evlilik falan gelir hatta ilk megahertz merak modu nostalji plazma randevu sevgilim seviyorum uyku Sevgiliye Sevgililer Günü Mektubu Sevgilime Yıldönümü Mektubu sevgililer günü mektubu sevgiliye sevgililer günü ..Sevgililer Günü Sevgiliye İşte Böyle Mektup Yazılır:))

Sevgilim ……
Seni ram'ının alamayacağı kadar çok seviyorum. Zıpsız, zapsiz olduğun gibi… Seni ilk gördüğüm anda formatlandım. Bana öyle bir sistem transfer ettin ki, hiç bir komut artik beni senden ayıramaz. Seninle çoklu ortamlar da dahil, her ortamda mutlu olabileceğimi biliyorum. Senin megahertz'in beni de ateşliyor. Bakışların beni taa derinden scan ediyor. Sana çok güveniyorum, bu mektubumu başkasına forward etmeyeceğini de çok iyi biliyorum. Ben, seninle evleneceğim Aslı. Evleninceye kadar da söz; sana hiçbir şey insert etmeyeceğim. Evlenmeden önce DR NORTON'dan randevu aldım, ikimiz de usulen bir virüs taramasından geçeceğiz. Merak etme hiç bilmediğim software'lerle ilişkim olmadı. Senin için hardware'i taş gibi diyorlar, ancak biliyorsun ki benim için software güzelliği hardware güzelliğinden önde gelir. Aslı, seninle biz çok DVD'ler seyredeceğiz. Sana evlilik yıldönümünde 24 hızlı rewritable DVD alacağım. Pembe slotlu kasamız, içinde nur topu gibi hard disklerimiz olacak. Tatillerimizde ikimiz de birer Windows gezgini olacağız. Daha sonra da ver elini internet. Sana güzel görünmek için öyle çok çalışacağım ki, üç hafta sonra karşına yirmi bir inch plazma ekran gibi çıkacağım. Ondan sonra istersen beni duvarına bile asabilirsin Aksamları dizlerinin üzerinde bir laptop gibi yatacağım. Asla uyku moduna geçmeyeceğim Aslı. Biz seninle ışıkları kapatıp kucaklarımızda klavye sabahlara kadar chat edeceğiz. Ancak ilk yıllarda senden biraz tasarruflu olmanı isteyeceğim, onun için screen saver, standbye modu vs. anlarsın ya acık dikkatli olmanı isteyeceğim. Salonumuzun bas köşesine babamın eski 10 megabaytlık bilgisayarını koyacağım, malum şark köşeleri bana hep çok sıcak gelmiştir, yanına da 5,25 lik disketler. O biçim nostalji olacak. Hatta yılbaşı akşamları tetris falan oynayabiliriz. Kendimizi hep geliştireceğiz, zaman hangi ram'ı gerektiriyorsa uyacağız. Birbirimizden fikir download'unu bir gurur meselesi yapmayacağız. Aramızda ayrı gayrı olmayacak, herkes birbirinin sörfüne saygı duyacak. O seni istemeye anasını gönderen herifin sitesini crack ettim, anasını da hack edeceğim. Ben geleneklere sadik kalmak istiyorum seker Aslıcığım. TV kartını kız tarafı alırmış. Seni, çeyiz sandığındaki emek emek doldurduğun CD-rom'larla bekliyorum. Ben de sana amazon.com dan beş taşlı bir yüzük siparişi verdim bile. Nikahımızda da Real player çalacak… Home page'indekilere de çok selam, her baytını öpüyorum, CPU'm daima seninle…

Etiketler:sevgililer günü mektubu sevgiliye sevgililer günü mektubu sevgilime yıldönümü mektubu sevgılıler gununde yazılan mektup sevgiliye yıldönümü mektubu yıl dönümü mektubu sevgiliye yazılan komik mektuplar yıldönümü mektupları sevgilimin duvarına ne yazabilirim sevgililer gunu icin ne yazabilirim sevgiliye yıl dönümü mektupları sewgililer gununde ne yazilir 14 şubat sevgililer günü mektupları sevgililer gününe mektup yıldönümünde sevgiliye yazılabilecek ask mektubu sevgi sevgılıler gununde yazılacak en guzel mektup sevgiliye yildönümü mektubu sevgiliye yazılan komik sevgililer günü için mektuplar
Sevgiliye (Aşkın Nur Yengi albümü): Sevgiliye, Aşkın Nur Yengi'nin 1990 yılında çıkan ilk albümüdür. 2,5 milyon satış rakamına ulaşmış ve neredeyse tüm şarkıları birer hit haline gelmiştir.
Sevgiliye (Funda Arar albümü): Sevgiliye, Funda Arar'ın Kıraç ile birlikte hazırlamış olduğu bir düet albümdür. Bu albümde yer alan, söz ve müziği Funda Arar'a ait olan "Seni Düşünürüm" şarkısı ile sözleri ve müziği Funda Arar ile Kıraç'a ait "Sevgiliye" şarkısına klip çekilmiştir.
Sevgiliye Son: Sedat Yüce tarafından seslendirilen ve 2001 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil eden şarkı.
Sevgililer Günü: Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gündür. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi'nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır.
Sevgililer Günü (film): Valentine's Day, post-prodüksiyon aşamasında olan Garry Marshall'ın yöneteceği Amerikan romantik-komedi türü filmidir.
Sevgililer Günü Katliamı: "Sevgililer Günü Katliamı" veya "My Bloody Valentine", aşağıdaki anlamlara geliyor olabilir:
Sevgililer Günü Katliamı 3D: "Sevgililer Günü Katliamı 3D" (Özgün adı: My Bloody Valentine 3D), 2009 yılı Amerikan-Kanada yapımı bir korku filmidir.
Sevgililer Günü (film müziği albümü): Sevgililer Günü Film Müziği albümü ya da orjinal adıyla Valentine's Day Soundtrack 2010 yılında vizyona giren Valentine's Day filminin resmi soundtrack albümüdür.
Gnu: Afrika antilopları (Öküz başlı antiloplar), 1.15-1.40 metreye kadar büyüyebilirler. Ağırlıkları 150-250 kg arasında değişir.
Günümüz ülkelerinin şehir listeleri: * ABD'deki şehirler listesi - Amerika Birleşik Devletleri
Günümüz ülkelerinin en yüksek noktaları listesi: Deniz seviyesine kıyasla ülkelerin ve bazı özerk bölgelerin en yüksek noktalarının listesi:
Günümüzdeki devlet ve hükûmet başkanlarının listesi: Bu liste günümüzdeki devlet ve hükümet başkanlarının listesi olarak, halen görevde olan devlet başkanları ve hükümet başkanlarını göstermektedir.
Günüören, Osmaneli: Günüören, Bilecik ilinin Osmaneli ilçesine bağlı bir köydür.
Mektubumu Buldun mu?: Mektubumu Buldun mu?, Türk pop müzik şarkıcısı Göksel'in 15 Nisan 2009 tarihinde yayınlanan altıncı stüdyo albümü.
Mektup: Mektup veya posta, bir bilgi ve maddi bir nesnenin transferi için bir metoddur. Üzerine yazı yazılıp bir zarf içine konan dökümanlar ve ayrıca küçük paketler dünya üzerindeki varış yerlerine teslim edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir